Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a hírességek akik...

Kik azok a hírességek akik adományoznak többször is pl zenészek közt? Azt tudom hogy a focisták david és ronaldo akik komolyan csináljak meg kenau reeves!

Figyelt kérdés
De pl zenészek közt elton johnrol tudok... de ahogy latom ariana grande csak a hírnévért csinálja vagx pedig ha valami haszna van belőle... pl a terror támadásnal meg most az abortusz elleni törvény... hátha neki is szükség lenne rá -.- .... de persze nagyon sok az éhező hontalan családok.... de inkabb abortusz legyen....

2019. júl. 24. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bono pl. rengeteget adakozik, és ami talán még fontosabb rengeteg esőerdőt vásárolt fel a saját pénzéből hogy ne vágják ki őket, ami igazán példaértékű. Bár több ilyen híresség lenne.
2019. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen én is épp ezért tettem ki a kérdést mert a hírekben folyton az megy meg mindenhol hogy a koncerten bedrogozott, drogot vásárolt, prostihoz járt, adot csalt, erőszakolt, ittasan/drogos an vezetet, karambolt csinalt faxságok... de persze azt eddig sosem lattam hogy pl ronaldo egy csomó pénzt adott.... meg nekik is fel kellene vállalniuk mert olvastam hogy robaldoék úgymond titokban csinálták.... pedig pont hogy az ilyen példa értékű dolgot hangoztatni kell nem pedig azokat amiket a többiek csinálnak....!
2019. júl. 24. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jon Bon Jovi. Egyszer egy Oprah-interjú alatt kirántott egy egymillió dolláros csekket, hogy Oprah adja a saját jótékonysági szervezetéhez, és az egész banda küldi. Van egy étterme, ahol ha nem tudsz fizetni, ledolgozhatod pl. mosogatással vagy hidegkonyhán azt, hogy kaptál enni. Önkéntesek is rendszeresen mennek a hajléktalanoknak enni készíteni. A különböző hurrikánok után házakat építtetett, sokat hozzájárul a banda bevételeiből, és az egyik New Jersey-i veszélyes körzetet, Camdent is a segítségével kupálták ki. Róla tudom. Mondják még például Bonóról, aki pedig a zenészek (és egyáltalán a hírességek) között a legtöbb pénzt adományoztaiylen célokra, az Michael Jackson, a Guiness-rekordok könyve szerint is. Mondjuk ő tönkre is ment bele majdnem, de ez más kérdés.
2019. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az adományozásnak semmi köze az abortuszhoz, és a kettő nem zárja ki egymást. Az abortusznak van köze a szegénységhez, ugyanis a szegény családokban a nők elnyomottak, vannak nők, akiknek még óvszerre se ad pénzre a férje. Igen, ez a gettó, de a gettóban is emberek élnek, és amíg ez így van, addig az abortuszt megtiltani nem lehet. Vagy oldják meg ezeknek az embereknek a helyzetét felvilágosítással, ingyenes védekezéssel. Az, hogy e ezzel nem értesz egyet, nem jelenti, hogy ennek köze van a pénzadományokhoz, vagy hogy egyiket a másik helyett csinálja. Jon Bon Jovi mindig kiállt a melegházasság, melegjogok mellett, a 80-as években "Love sees no color" pólót viselt a vegyes házasságok támogatására, a fia (aki maga is önkéntes az étteremben) tüntetést szervezett az iskolai lövöldözés ellen, és felszólalt az abortusztilalom ellen. Ennek semmi köze semmihez, csak ide akartad keverni, meg, gondolom, ellenszenves neked Ariana.
2019. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*pénzt


Amúgy egyesek szerint a zenészek csak azért jótékonykodnak, mert elvárt, meg mert az nekik is hír. Mindenki döntse el maga, hogy így van-e.


Tessék, 1:10-nél.


https://www.youtube.com/watch?v=1-5OI6xE3aY

2019. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most akkor 4-es jon bovit akkor nem lehet össze keverni arianeval mert az egyik egész élete alatt adományozott az egyik meg csak 2-3x holott ő most az egyik legfelkapottabb énekes...és igen azert nem szeretem arienet mert egy álszent feminista! Beszél a nők jogairól stb de a koncertjein ugy érvényesül hogy kint van mindene...
2019. júl. 28. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!