Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A sztàrokat meg hires embereke...

A sztàrokat meg hires embereket vajon sok pénzzel lehúzza a csalàd, rokonsàg, ismerösök, baràtok?

Figyelt kérdés
És ha nem ad?? Vagy inkàbb ad mindig mert úgyis gazdag??

2019. aug. 8. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Meg nyilván attól is függ, hogy milyen az ember családja. De nekem nem lenne képem pénzt kéregetni rokontól, családtagtól, a barátaimtól.


Meg nem kell ahhoz sztárnak lenned, hogy lehúzzanak. Lehetsz akár egy viszonylag átlagos ember, ha engeded, akkor is le fognak húzni a rokonaid, ha olyanok.

2019. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze ez igy van. Én se kéregetnék soha. Viszont vannak emberek akik igen, és nem is szégyenlik. De egy àtlagember helyzete màs, ö könnyebben mond nemet hisz ö sem gazdag csak àtlag ember nem adhatja oda a pénzt ami a megélhetéséhez kell. De egy sztàr viszont hihetetlenül gazdag, akàr sok pénzt is tudna adni anélkül hogy ö nélkülözne bàrmiben is. És ezt mindenki tudja. Ezért gondolom sokan bepróbàlkoznak nála. Rokonok meg mindenki. Ezen agyaltam és igy született a kérdés.
2019. aug. 8. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos van, akit igen, van, akit kevésbé, van, aki jobban kezeli, van, aki kevésbé. Ott van például Michael Jackson: nem voltam a rajongója, és még én is tudom, hogy a testvéreivel híresen rossz viszonyban volt. Fennmaradt valami hanganyag, ahol azt mondja arra, hogy milyen erős kötelék van köztük, hogy "erős kötelék a seggem". Gondolom, biztos sokan próbálták lehúzni. Jon Bon Jovi nyilatkozta, hogy a családtagjai/testvérei néha féltékenyek. A testvére neki dolgozik, a koncerteken mindig ott van a backstage-ben, a másik testvére fénytechnikus volt. Egyszer bevallotta, hogy amikor átjönnek hozzá, jönnek a megjegyzések, hogy mennyi mindene van, ha viszont segíteni akar nekik, húzzák a szájukat.
2019. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!