Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gal Gadot mekkora eséllyel...

Gal Gadot mekkora eséllyel indulhatna a világ legszebb nője címért?

Figyelt kérdés
Ő a ma élő egyik legszebb nő, ebben nagyjából mindenki egyetért ahogy olvastam, szépségkirálynő is volt annak idején, ha már ilyenek mint Palvin Barbara felmerülnek mint a világ legszebb nője (ami szvsz vicc), akkor érdekelne, hogy egy olyan, ténylegesen versenyképes hírességnek mint Gal Gadot mekkora esélye lenne elnyerni ezt a címet pl. ha lenne egy ilyen szavazás? Lennének komoly kihívói? Ti hogy látjátok? Ha engem kérdeztek szerintem simán nyerné.

2019. aug. 11. 23:58
 1/9 anonim válasza:
19%

Kendall Jenner se kutya. 😀

Palvin Barbi is szép, de buta mint a segg.

2019. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen címekkel az a baj hogy a világ nagy, nő meg sokféle van.

Sztem Gal Gadotnak szép arányos arca meg teste van, de az a girl next door típus...ha nem lenne elismert színésznő, elmennék mellette az utcán. Talán még így is, ha smink és pucc nélkül lenne.


Én egy karakteresebb arcú lánt választanék.

2019. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Kinek a legszebb? Nekem pl Remy Lacroix sokkal jobban tetszik.
2019. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ízlések és pofonok. Nekem Margot Robbie tetszik, ez a kiscsaj nagyon átlag külsőre.
2019. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem picit unalmas az arca, ettől függetlenül elismerem, hogy szép, de nem a legszebb, nekem biztosan nem.
2019. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy ilyen sokára írok, de mivel a szépség szubjektív dolog így nincs olyan hogy a "világ legszebb noje" Vannak akiknek pl. Ifejezetten a vastag combú, széles csípoju súlyfelesleggel kuzdo nok jonnek be. Szerintem pl. Gal gadotnak alig van melle, ami hátrány. Az hogy valakinek milyen arcok tetszenek jobban megint egyénfuggo. A szépségversenyeken meg osszetett pontozási rendszer van, nem csak a kulsot nézik, arról nem is beszéve hogy mindenutt van korrupció, úgyhogy pénzzel sokminden megoldható...vagyis az hogy volt szépségkirályno nem sokat bizonyît...
2020. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, mert szubjektív, 6 éves szint legszebb, legjobb , legrosszabb akármit keresni.
2021. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

szep de ennyi

gyereket kell csinalni (netan tobbet) neki es otthagyni

2021. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel
2021. ápr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!