Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi értelme van annak, hogy a...

Mi értelme van annak, hogy a bulvármédia minden héten újabb álompárt "hozzon le", mikor azok 2-3 hét múlva szakítanak, hogy aztán újabb álompárról tudosítsanak, és kezdődjön minden elölről? Pedig mindig megírják, hogy élete szerelmét találta meg.

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 08:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Biztos mindig felébrednek az álomból, aztán álmodnak mégegyet.
2019. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Mi értelme van ennek a kérdésnek a vallás rovatban?
2019. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rossz helyre írtam ,bocsánat.De attól még erre a kérdésre keresem a választ :)
2019. aug. 23. 11:06
 4/11 anonim válasza:
Az emberek szeretik az ideákat, ideálokat. Az álompárok a médiában a tökéletes párkapcsolatot igyekszenek bemutatni, és mivel ez egy nagyon közkedvelt és sokakat érintő téma, muszáj heti rendszerességgel kijelölni valakiket erre a szerepre.
2019. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az értem,hogy szeretik az álmokat,de ezzel becsapják az embereket.Mert nem álompár az,aki két három hét múlva szétmegy.Ezzel csak rombolják az értékrendet szerintem.Mert azt hírdetik,hogy lehet hamar partnert váltogatni,és ez követendő példa,mert a sztárok is ezt teszik.Ezt közvetítik ezek a hírek szerintem.
2019. aug. 23. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, de akiknek ezek a bulvárhírek készülnek, azok ritkán látnak el két-három hétnyi távlatba, ekkora időtávlat már a jövő homályos ködébe vész számukra.
2019. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A bulvármédia az alja média, olyan, mintha egy finom rántott csirkemell helyett rántott tehénszart ennél. Kell valamivel díszíteni a tányért, hogy az emberek zöme megegye a tehénszart is. Úgy tűnik, hogy néhány ilyen "álompárral" díszítve a tányért, sokan megeszik a gőzölgő tehénlepényt.
2019. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Annyit tudok mondani, hogy ezek mind istentelen emberek. Nem Istennek tetsző életet élnek, sorsuk olyan lesz mint az állatoké. De ezek szerint úgy is élnek, lélek nélküliek.
2019. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom lelke mindenkinek van,csak vannak sokan ,akik eladták a rossz oldalra.Amúgy tényleg nem a vallás kategóriába akartam írni a kérdést,csak előtte volt egy másik kérdésem ebben a kategóriában,és itt ragadtam.Elnézést mégegyszer. Végülis vallási oldalról is meg lehet közelíteni a kérdést.Akkor azt mondanák,hogy imádkozni kell értük.De ezzel az a baj,hogy rossz "értékrendet" közvetít,a szeretetet,mint érzést lealacsonyítja szerintem,ami a legszebb érzés.Hasonló a kategória,mint amikor giccses a szeretet,és Valentin napon mindenféle felesleges termékkel árasztják el a boltokat.Érdekelnének a vélemények arról,amikor a két kézzel szívet formálnak,és ezt mutogatják.Az szerintetek aranyos,vagy giccses?
2019. aug. 23. 14:05
 10/11 jdfGabrella ***** válasza:
Ez rossz kategóriában van.
2019. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!