Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Scarlett Johansson szemüveges?

Scarlett Johansson szemüveges?

Figyelt kérdés
Beírtam ezt keresőbe : " scarlett johansson rose dorothy dauriac " És beadott olyan képeket amin szemüvegben van. Szemüveges lenne ? Lesifotós képeket kell nézni.

2019. aug. 25. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapból tuti nem. Vagy napszemüveget visel, vagy valami forgatás/reklám kedvéért vette fel, de nem tudok róla hogy szemüveges lenne. Amennyi pénze van amúgyis tuti inkább megcsináltatná a szemét minthogy szemüveget hordjon, a "sima" szemüveg nem állna jól neki (a napszemüveg viszont igen).
2019. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ez tuti nem napszemüveg !

2019. aug. 25. 21:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Az 1 dolog szerintem ,hogy valakinek pénze van és meg tudná műttetni a szemét ,de sokan még milliárdosként is szemüveget viselnek. Nem akarok neveket írni ,de nekem 1 magyar milliárdos jutott az eszembe aki szemüveget visel állandóan és így jó neki. Top 10 között van a csávó a magyarok között.
2019. aug. 25. 22:00
 4/5 A kérdező kommentje:
2019. aug. 25. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Gattyán Gyurira gondolsz? Amúgy passz, akkor nem tudom. Lehet valami szponzoráció, vagy kipróbálta, vagy akármi. Továbbra se hinném hogy SJ szemüveges, de persze a képek bizonyító erejűek.
2019. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!