Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Harry Styles tényleg csinált...

Harry Styles tényleg csinált ilyet?

Figyelt kérdés

Példaképem volt... Iszonyatosan csalódtam benne, amikor ezt elolvastam majdnem sírtam. Sőt sírtam is...

[link]



2019. aug. 27. 13:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A drogra épül egy banda karrierje? Ez nagyom durva. Harry szülei nem csináltak semmit? Akkor csak 18 volt! Igy születtek a kedvenc dalaink? Ha igen már nem is akarom hogy újra összeálljon az 1D. Az egészségükkel játszanak
2019. aug. 27. 13:21
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
A blikk egy kamu cikk. Ha más cikk is ír erről akkor igaz. Ha csak ez akkor kamu.
2019. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

A Blikk a Mirrortól vette át, aki a RollingStone-tól, akik az interjút csinálták.


"Psychedelics have started to play a key role in his creative process. “We’d do mushrooms, lie down on the grass, and listen to Paul McCartney’s Ram in the sunshine,” he says. “We’d just turn the speakers into the yard.” The chocolate edibles were kept in the studio fridge, right next to the blender. “You’d hear the blender going, and think, ‘So we’re all having frozen margaritas at 10 a.m. this morning.’” He points to a corner: “This is where I was standing when we were doing mushrooms and I bit off the tip of my tongue. So I was trying to sing with all this blood gushing out of my mouth. So many fond memories, this place.”"


Tehát azt írja, hogy a nyelve hegyét harapta le (meg?), ami vérzett. Ez egy kicsit kiszínezte a Blikk (a címet olvastam, a cikket nem fogom).

2019. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Fiatalon mindenki csinál f***ságokat, főleg egy fiatal híresség. Hány éves vagy, hogy ennyitől csalódsz egy emberben, meg sírsz?
2019. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
NEM a 1D alatt drogozott, hanem amikor a kövi albumát vette fel. Úgyhogy nem 18 volt, hanem 25. Ettől Harry még nem egy borzalmas ember. A legtöbb híresség pedig nem is veti meg a drogokat.
2019. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Azért a pszichedelikumok nem a legördögibb drogok. Főleg, hogy (legalábbis én anno ezt tanultam pszichológián) fizikai függést nem is okoznak. Amúgy nem tudom, mit vagy így meglepve, 16 éves kora óta a reflektorfényben él, jó hogy kipróbált dolgokat.
2019. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Az meg, hogy az egészségükkel játszanak (játszottak) nem is annyira az ilyen-olyan szerhasználatban (ide sorolva az alkoholt és a cigit is) nyilvánult meg, hanem abban, hogy 17-18-19-20 évesen évente kitoltak egy albumot, az idejük nagy részét pedig turnézással töltötték. Azon persze gondolom nem vagy kiakadva. Pedig ezerszer egészségtelenebb életforma volt, mint egyszer-egyszer begombázni.
2019. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a drogozás nem a tinédzserkorára vonatkozik, egy friss cikkben nyilatkozta ezt, arról az albumról van szó, amit még ki sem adott, a banda már kb 5 éve nincs a képben. Szerintem sem a legjobb, nem értek egyet semmilyen tudatmódosító használatával, de tény hogy a gomba még nem olyan vészes, mint a szintetikus szerek. Harry most nagy rockstar akar lenni, azon az úton halad, mint a nyolcvanas évek beli példaképei és élvezi. Más mint régen, de akkor végülis csak gyerek volt.
2019. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Drogozott na és?Kipróbálta na és?Függő lett?NEM!Rengeteg fiatal kipróbálja,de arra nem fordítanak nagy figyelmet,bezzeg hogy Harry szívott attól már ő lesz a világ legrosszabb embere?!Nagyon nem.Nem ölt embert,nem erőszakolt meg senkit....Attól pedig,hogy a dalai úgy születtek meg és ti hallgatjátok nem lesztek fertőzöttek.Ettől az egy kis ténytől úgyanaz az ember marad,aki bevallotta,hogy néha tilos dologhoz nyúlt.
2019. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
wtf csak gombazott nem olt meg senkit nyugi mar
2019. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!