Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek helyes a Love...

Szerintetek helyes a Love Islandból, Ticián?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Az a partiszemöldök nem kellene rá, de ettől eltekintve szerintem igen.
2019. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan, nem csodálkozom azon, hogy miért csinálnak ilyen szennyet, mert vevők rá az emberek. Ez a kérdés is jól mutatja.

Csak egy bizonyos értelmi szint alatti emberek néznek ilyeneket.


Nem tudom, hogy ki ez a személy, de nem is érdekel. Értelmileg sokkal fejlettebb vagyok, mint azok, akik nézik az ilyen műsort, és azoktól is akik pénzért elk..rvulnak.

2019. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez valami digó név? 😳
2019. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Bocs haver, de a 2#-es mellé állok 😁
2019. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem nézek tv-t, így nem tudok véleményt formálni Ticiánról a Love Island-ből
2019. szept. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Helyesnek helyes, ennyi az össz erőssége.
2019. szept. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

Számomra egész hihetetlen, hogy bármilyen ilyen alja műsort indít bármelyik tévé, azonnal százezrek kezdik nézni. Ezek után nem lehet csodálkozni hogy ott tart az ország, ahol...

Meg ilyen nevet, Ticián, ez nő vagy férfi amúgy?

2019. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit nézzetek utána, nem egy kutatás mutatta már ki, hogy az ilyen jellegű műsoroknak milyen nézőközönsége van. Egyrészről természetesen a legalja népség, olyanok, mint a szereplők. Ők tudnak velük azonosulni, ők azok, akik egy-egy poszt alatt ölik egymást a kis kedvencükért.

De a másik oldal a kifejezetten magas IQ-val rendelkező közönség, akik megfigyelnek. Értelmiségiek, akik számára ez társadalmi kísérlet. Akik fel tudják fogni a dolgokat, és nem vesznek mindent véresen komolyan.


Amúgy meg sosem értettem, hogy miért kommentel olyan, aki nem nézi.

Releváns a véleménye? Nem.

Hozzá tud szólni érdemben? Nem.

Tééényleg nem nézi??? :) (Dehogynem.)


Komolyan: ha valami nem érdekel, nem töltöm vele az időmet, hogy olvassak róla, főleg nem töltöm vele az időmet, hogy még kommenteljek is.

MERT NEM ÉRDEKEL.

Nyugodtan lehet támadni, de észérvekkel gyertek.

2019. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

#8

Szabad véleménynyilvánításról hallottál már? Nem kell ahhoz nézni ezt a szennyet, hogy legyen róla véleményem, mert akaratlanul is a különböző reklámfelületeken értesülök róla.


Kérdés: ahhoz, hogy pl. legyen véleményem a cigiről, vagy a drogról, ahhoz ki kell próbálnom? Saját kútfőmből, és utána olvasásból nem fogom megtudni, hogy káros az egészségre, drága, függőséget okoz..stb?

Ne legyél már ennyire nevetséges, könyörgöm.

2019. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem én vagyok nevetséges, de hitegesd csak magad ezzel.


Természetesen van szabad véleménynyilvánítás. Én ezt nem veszem el senkitől, mert jó dolognak tartom, ha értelmes emberekkel lehet vitatkozni, és képes észérvekkel alátámasztani a mondandóját.

DE: vannak dolgok, amiket ki kell próbálnod ahhoz, hogy véleményt mondj. Mondjuk lehet addig is véleményed, miért ne lehetne. Csak épp nem releváns.

De sebaj. A tied.

Szokták mondani, hogy a tízmillió focista országa vagyunk. Vagy hogy itt mindenki politikus.

Mindenki ért hozzá, csak épp senki nem tudja csinálni.

De kritizálni mindenki tud.

Ha nem nézed, akkor egy felszínes véleményt alkotsz, hiszen nem tudod, miről is mondasz véleményt.

Hogyan lehetne releváns véleményed arról, amit nem is ismersz?

Abból a fél perces előzetesből, amit látsz a reklámok között?

Ha már személyeskedsz, és szerinted én teszem magam nevetségessé, akkor végszó: nem gondolod, hogy azok az előzetesek szándékosan úgy vannak összeállítva, hogy indulatokat generáljanak, szélsőséges érzéseket váltsanak ki az emberekből? Ne tedd már magad nevetségessé, egy egész iparág épült arra, hogy te most így érezz és ezáltal is beszéljenek róla az emberek. Túljártak az eszeden, és elérték a céljukat a műsorkészítők. A negatív reklám is reklám, mindenféle felületen. További kellemes kritizálást! Van, akinek ezért fizetnek, neked nem jött össze.

2019. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!