Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Sztárok, bulvár

A kérdés

Kik azok a hírességek akiknek kivették a vakbelét?

Érdekelne hogy ki még ilyen szerencsés mint én😅 írhattok bármilyen ismeret személyt, előre is köszi!

szept. 11. 21:01  Privát üzenet  

A válasz
Nem kötekedésből, de még ha van is ilyen (biztos van), gondolod hogy közhírré fogja tenni?

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 12. 00:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha kiveszik a vakbelet azután lehet valakinek gyereke? vagyis minden olyan elsz mint régen?
Igaz hogy a görögdinnyehéj vakbelet okozhat?
A vakbelet hogy kell jegelni?
Üdv! Mit jelent az, hogy OVSZ? Most van az iskolában Sporthét és szoktak jönni hírességek bemutatók stb. És ma azt láttam, hogy az van oda írva az ötödik órához, hogy OVSZ. Mi ez?
Ettem egy olajos szardíniát, és mikor bontottam fel belül a bontó megsértette a dobozt, kis festékdarabok lejöttek róla, és talán még egy pici fém is, nem ilyen hegyes izék, csak...
Ha kiveszik az orrmandulát, vagy a vakbelet, akkor az tényleg gyengítheti az immunrendszert?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Sztárok, bulvár rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!