Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt végülis Stohl...

Mi történt végülis Stohl Andrással? Végül börtönbe zárták?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kiderült róla hogy ittas volt , meg volt drog a a szervezetében , de utána milett vele ?
2010. júl. 15. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogyan zárták volna börtönbe még vádemelésről se tudok.
2010. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem, sőt, a kollégái felhívást intéztek, hogy ne a cselekedete alapján ítéljük meg őt.

Hanem? Mi miatt?


Felháborító. Ki állhat mögötte?


Külön gusztustalan, hogy a rendőrségi kihallgatásra a karjában vitte a kisgyerekét.

Akire drogozás közben biztosan nem gondol annyira. Pfúj.

2010. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
korrupt az egész világ csak azért nincs börtönben!
2010. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
És az nem gusztustalan, hogy az "áldozatok" elmennek pofázni a tévébe?
2010. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De bizony nagyon is gusztustalan...most, hogy elütötte a hozzátartozójukat egy híres ember(akiről én személy szerint az sem tudom, hogy kicsoda, meg hogy mit csinált, miért híres, azt sem tudtam igazán, hogy létezik), hipp-hopp, lám, ők is rögtön a televízióban vannak, meghívják őket a showba...Szánalom az egész...
2010. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22:10

az nem tűnt fel hogy évek óta és nem csak ebben az országban így születnek a celebek!!!

2010. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hallottál még Stohl Andrásról? Melyik bolygóról jöttél...?
2010. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem sthol-ról beszélek!
2010. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon élek, mindig is itt éltem :) Bizony ám, képzeld, NEM tudtam, hogy ki az a Stohl András, és simán éltem eddig egy időt...MOST tudtam meg, hogy "ez valami fontos valaki lehet biztos", hogy ritkítja a népet a kocsijával(bár ami a magyar médiában fontos, azt aért érdemes elptte megnézegetni, mert én biztos nem bíznék benne vakon; amekkora szánalomrakás az egész). Azelőtt nem tudtam róla. És képzeld, nem tartom magam műveletlennek miatta, sőt, mi több, nem érzem úgy, hogy BÁRMI lényegesről lemaradtam volna ami Stohllal kapcsolatos, de mostmár tudom, hogy óvakodni kell az autóstohl ;D Mert még mindig nem tudom, hogy mit csinált teljesen. Látod, ilyen is van :)
2010. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen is van. Azt jelenti, h nem nézel tévét, és nem nézel filmeket sem. Sőt, még 10 éve sem néztél, amikor nem volt "divat" eredetiben nézni... Ő pont nem az az ember, akit a bulvárból lehet ismerni (kivéve esetedben).
2010. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!