Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem lenyűgöző Lady...

Csak szerintem lenyűgöző Lady Gaga hangja? Csak szerintem ő az egyetlen a generációjából akinek jó karakteres hangja van (kivéve 1-2 énekesnőt pl. Adele. Az ő hangja is elég karakteres)?

Figyelt kérdés

[link] (itt lágy, csillingelő)

[link] (ehhez nem találok megfelelő szavakat, csak simán baromi jó)

[link] (Csodaszépen énekel itt is)

[link] (Itt viszont nagyon karcos, imádom!)

[link] (Mély, és elképesztően erős?)



2019. szept. 30. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is elég eszméletlen jó, nagyon jó hangja van, és ügyesen játszik vele.
2019. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Jónak jó, de azért azzal vitatkoznék, hogy csak neki van ilyen jó hangja.
2019. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!


Ajánlom a netflixes dokut, amit róla forgatták, hogyan készül a super bowl halftime show-ra.

2019. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es, olyan hangja nem nagyon van sok mindenkinek mint neki! De egyébként oda írtam hogy van 1-2 kivétel.
2019. szept. 30. 20:36
 5/16 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
85%

Jó a hangja az kétségtelen. De nem mondanám hogy populáris lenne.

Idegesít a hangszíne, én képtelen vagyok hallgatni és többektől hallottam uezt. A fiatalabb korosztály favoritja.

38L

2019. okt. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Idegesít? Mégis miért?
2019. okt. 1. 17:59
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, de ezek szerint csak te ismersz keveset. Pl. Gaby Moreno szerintme nagyon jól énekel.
2019. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként én tehetségesnek tartom Lady Gagát, de nekem se jön be a hangszíne. Ezen ne sértődj meg. Van, akit Freddie Mercury hangja is idegesít, helyenként negem is, amikor oylan nagyon "erőszakosan" énekel.
2019. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Korunk legnagyobb előadóművésze, senki sincs az ő szintjén. Hangilag a legjobbak között van, színészi játéka eszméletlen. Nem mellesleg hangszeren is kiválóan játszik, az összes számának a szövegét ő írja. Minden egyes dalában kiáll valamiért... Minden egyes albumának története van.

Egyre többen veszik észre, hogy nem mindennapi előadó.

Rengeteg országban szeretik, minden generáció tud azonosulni vele.

Ne Magyarországból indulj ki. Itt az olyan "előadóktól" mint pl Dér Heni és Majka messzebb nem látnak az emberek.

2019. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek utolsó! Ment a zöld kéz!
2019. okt. 9. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!