Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálja itt, mindenki...

Miért utálja itt, mindenki Ariana Grande-t, ennyire irigyek az emberek?

Figyelt kérdés

Sok Ariana gyűlölő van ezen az oldalon. Szerintük felszínes, nagyképű p*csa és van, aki szerint tehetségtelen is.

Ha valakinek van füle, hallja, hogy nem tehetségtelen. Nagyképűnek sem lehet nevezni, hiszen pont, hogy aranyos, szereti a rajongóit, folyton meghatódik.

A felszínes sem igaz rá, inkább pont, hogy önmagát adja és nagyon jó példa.

Mégis sokan utálják. Miért?



2019. okt. 5. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Van 1-2 száma amit szeretek, de amúgy meg a hideg kiráz tőle, mert a dalai többségében hihetetlenül nyávog. Amúgy ránézésre nekem szimpatikus, de ezzel a nagy cukiskodással kicsit álszent nekem :)


Ha valaki nem kedvel vagy nem szimpatizál valakivel, akkor az miért lesz automatikusan irigy?!

2019. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azért elég sokan utálják és vagy nem indokolják meg vagy valami mondva csinált indokkal támasztják alá. Mi az, ha nem irigység?
2019. okt. 5. 17:03
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Miért olyan fontos ez neked? Nem te vagy Ariana Grande, nem? Akkor minek cipeled egy olyan ember terhét, akit nem is ismersz, és aki számára te nem is létezel?

Szeresd és tiszteld, de el kell fogadnod, hogy vannak, akiknek nem tetszik. A nagy számok törvénye alapján, ha valakit sokan ismernek, azt sokan is utálják, ez van. Egyszerűen hagyd élni az embereket, hagyd hogy mindenkinek legyen önálló véleménye. Attól, hogy te jónak tartod, nem kell mindenkinek szeretnie.

2019. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Ez ilyen. Amatőr énekesek mentoraként konkrét számokat tudok mondani az egyik lányom pár hónapja indult YouTube csatornájáról. Kb 8 rajongóra jut 1 ember aki utálja. És az utóbbiak hangosabbak, aki szereti az csak simán élvezi a műsort, eljön a fellépésekre. Akik utálják azok meg tolják az utálkozó kommenteket mintha nem lenne holnap. Valószínűleg hasonló jelenség játszódik le a hírességekkel is, csak nagyobbak a számok.
2019. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

Úgy vettem észre, hogy az ilyen zenei nagysztárokat eleve nem szívlelik ezen az oldalon. A mainstreamtől egész mást hallgató ember itt éli ki frusztrációját.

Az a baj még, hogy akik ilyen nagyon mainstreamet hallgatnak, azok többsége sok szennyt hallgatnak, itthon Lil g és társaikat. Mondjuk én mindig kilógtam a sorból, követek egy sztárt is, de emellett mindenfélét meghallgatok, voltam most egy rockbanda koncertjén is nemrég. És attól a sztártól is nem a mostani, a csapból is az folyó, könnyed, szimplán csak dallamos zenéjét szeretem, hanem a tényleges segítséget nyújtó zenéit egy nehéz időszakban. Bár a fantáborával egyáltalán nem tudtam azonosulni, sok szennyet hallgatnak, csomó sokkal jobb, kevesebb figyelmet kapó énekes, duó, banda felett meg elsiklanak. Ez a probléma napjainkban még tovább szélesedett, talán soha ennyi trash nem volt. És sajnos a filmeknél, sorozatoknál is ez van, csomóan szuperhősös filmekre, felkapott horror, akció filmekre mennek el, itt meg szinte minden nap tesznek fel egy Harry Potteres kérdést. Ezeket agyon hypolják, és visszatérve a popsztárokhoz, azokat meg pláne agyonhypolják. Ez még egy ok, hogy tovább fokozódjon ez az ellentét.

Mivel ezeknek a közönsége a legnagyobb, eleve minden műfajban vannak más műfajokat lenéző emberek, így ezeknek a száma itt a legnagyobb, és ez még egy ok az utálatra.

A sztárok egy megjátszott képet mutatnak meg magukról, az igazi belső személyiségüket nem tudjuk meg.

2019. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tipikus nagy mainstream-ellenes vagyok, de nem gyűlölöm. Hallani róla sok mindent, különösen ezen az oldalon, valaki szerint egy πcsa, valaki szerint egy igazi jó lélek, de hogy mi igaz belőle, azt nem tudom és nem is érdekel. Mindenesetre nekem nem szimpatikus, de sok más minden mellett elfogadom a létezését, és nem a lehordásával töltöm a napjaimat.
2019. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon aranyos, tényleg, pl. mikor a rajongói halálát kívánja, vagy amikor összenyalogatja a fánkokat a pékségben mert az mekkora buli, hisz ő megteheti. A neten is mindenféle összeállításoknál szerepel a legönteltebb, legflegmább, legrosszindulatúbb sztárok listáján. Tehetségesnek se nevezném, rommá van autotune-olva a hangja, mint anno Britney Spearsnek, csak Britneynek legalább hallgatható dalai voltak.

Azt az egyet aláírom hogy Ariana Grande jó nő külsőre, de itt meg is áll a tudomány, tehetségre átlagos, a dalai semmiről nem szólnak csak a szexről meg a "menőségről", emberileg meg borzasztó. Ha szereted, te dolgod, de attól még nem lesz példaképnek való.

2019. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Mert valami ilyesmit olvastam itten, hogy egyszer összenyalta a fánkokat egy boltban, és utána nem vette meg és vitte el őket. És ez pl rendkívül undorító. Ha tényleg csinált ilyet:S:S:S
2019. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
*máhogy ilyet nem szabadott volna egyáltalán:S:S:S
2019. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Van neki tehetsége és igen tud énekelni! Ezt elismerem

Azonban tényleg egy nagyon felszínes kis liba... kb megrekedt az ilyen tini szinten... nem okos lany... azt nem tudom hogy mennyire nagyképű

De egyszer is volt olyan hogy valami dísz megemlékezés volt mert egy kislányt mar sokadik éve nem találtak meg erre ő oda írja a fényképe alá hogy az egyik barátja is beköltözhetne ennek a kislánynak halloweenkor....


Ezután kosz nem tartom értelmes jo embernek!

Igaz utána levette és bocsánatot kért.. de mert szerintem a menedzsere észre terítette...

A felszínes nem azt jelenti hogy nem önmagát adja... amugy csak...


Kb ezért utálom mert egy ostoba meggondolatlan hulye aki egy eltűnt meghalt kislány ból csinál halloweeni viccet!!!

2019. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!