Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A híres emberek miért rögzíten...

A híres emberek miért rögzítenek csomó olyan dolgot amik kényelmetlen helyzetbe hozhatják őket?

Figyelt kérdés

Most ugye mindenhol olvasni erről a Borkai Zsolt féle szexvideós botrányról, és ennek kapcsán jutott eszembe, hogy már egy csomó ilyen eset volt a hírességek világában is, pl. a "Fappening" botrány amikor Jennifer Lawrence meg sok más híresség csaj pucér képei, szexképei, szexvideói kiszivárogtak amiket leszedtek a telefonjukról hekkerek.

Ennek kapcsán felmerül bennem a kérdés, hogy mi a bánatnak vesznek fel és tárolnak világhírű emberek kompromittáló, intim, erősen szexuális jellegű dolgokat a telefonjukon? Már eleve kezdjük ott hogy BÁRKI (tehát nem csak híres ember) minek veszi fel ha szexel a párjával, vagy ha anyaszült meztelenül fekszik az ágyban, fürdik, akármi? Kinek akarja utána megmutatni?

Csak én nem értem mi értelme ilyesmit csinálni? És nem egy híres ember csinálja, hanem kb. minden második (mondom, nézze meg aki nem emlékszik, hányan voltak érintettek a "Fappening" nevű botrányban, vagy 40 ember), színészek, politikusok, zenészek, modellek egyaránt. Csak én nem értem? És utána meg csodálkoznak meg sírnak meg perelnek mikor nyilvánosságra kerül? Ez számomra érthetetlen.



2019. okt. 7. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értettem soha, hogy minek veszik fel az ilyesmit az emberek, mert én még a tinikori naplómat is inkább összetéptem, csak hogy ne olvashassák miután majd meghalok...jó, ez lehet hogy egyfajta belső szorongásból adódik, viszont konkrétan a szexvideókra akkor se találok semmilyen értelmes magyarázatot.

Én maximum azt tudom elképzelni, hogy általában azok a személyek, akik híresek, többnyire exhibicionisták, extrovertáltak, szeretik ünnepeltetni magukat stb. És ebből adódóan lehet, hogy szeretik is magukat (értsd ezt most kicsit pejoratív értelemben) annyira, hogy ők maguk is viszont akarják látni magukat bizonyos helyzetekben, úgymond külső szemlélőként csodálni magukat...de nem tudom...

Mindenesetre én azt gondolom, hogy egy egészséges önértékeléssel rendelkező ember megelégszik a nemi életével kamerás rögzítés nélkül is, úgyhogy tuti valami belső, lelki defekt az oka, már elnézést.

2019. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lawrence emlékeim szerint azt nyilatkozta, hogy távkapcsolatban volt, s a pasija vagy őt nézi maszti közben, vagy idegen csajokat.
2019. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a szépség múlandó (sajnos) és ha egy fiatal pár szereti egymást, és szépnek is látják magukat, azért veszik fel, hogy később, amikor már megöregednek, vissza tudják nézni, milyen szépek voltak akkor, milyen jó volt a szex, és szerintem ez az egyik leggyönyörűbb dolog a világon.

Más kérdés, hogy lehetne annyi eszük, hogy nem telefonnal veszik fel és felhőben tárolják, hanem sima kamerával, a memóriakártyát meg mondjuk egy széfbe teszik.

Politikusok szerintem azért csinálják, hogy emlékezzenek rá, mekkora királyok voltak akkor, plusz a többieknek hencengjenek vele.

De ezek a mostani botrányok a kanyarban sincsenek Ian Watkins-hoz képest aki (az egyik kedvenc zenekarom, a Lostprophets énekese volt) évekig szexelt kiskorúakkal és úgy bukott le hogy felvette és a laptopján tárolta a felvételeket. Hiába tagadott az elején, a hatóságok feltörték a gépét (a jelszava "ifukkidz" volt) és minden kiderült. 29 évet kapott.

2019. okt. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!