Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Sztárok, bulvár

A kérdés

Hiro szerintetek jól néz ki? Szerintem marhajól!

"Kicsit" sok a tetkó, tudom, de olyan cuki az arca, kedves a mosolya stb.

Ábrándos melegbarna szempár,

óriás kefeszempillák; dús, fekete szemöldök, apró kis száj, takaros kis orrocska, szép vonalú arccsont.

És még a teste se rossz.

Szerintetek is ilyen vonzó???

Negatív komikat nem kérek!

Keress kérdéseket hasonló témában: Hiro

okt. 10. 09:55  Privát üzenet  

A válaszok
BlgayLove98 nevű felhasználó válasza:

Szerintem is jól néz ki,a tetkók pedig marha dögössé teszik😏😋

# 1/8Időpont okt. 10. 10:33 Privát üzenet
szóval megkérdezel embereket, hogy mások szerint is jól néz-e ki, de senki nem mondhatja, hogy szerinte nem...idióta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont okt. 10. 10:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, h kötelező, hogy mindenkinek tetsszen/bejöjjön. Csak h nem hü.....lye libázzatok engem, meg ne sza.....rozzátok az illetőt.

# 3/8Időpont okt. 10. 11:19 Privát üzenet
Szerintem is úgy néz ki mint egy marha! (- jól)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont okt. 10. 13:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz, jöhetnek még

# 5/8Időpont okt. 12. 10:45 Privát üzenet

Hát szerintem meg buta arca van. Taszít, mert süt a butaság a szeméből.

Ja, és mielőtt lepontozol vagy beszólsz: te kérdezted!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont okt. 12. 18:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit, neked is zöld like-ot küldtem

# 7/8Időpont tegnapelőtt 14:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem süt a csábosság a szeméből. Olyan szép vonalú meg szép fekete szeme van:)

# 8/8Időpont tegnapelőtt 14:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet ez a dal? "Hold me a while"-szerintem így van, de lehet, hogy "Tell me a lie" lassú szám, mély hanggal, nem tudom férfi-e vagy nő.
Szerintem a 2011-es X-Faktorban közel nem lesznek olyan jók mint a 2010-esben. :/Szerintem biztos nem lesznek olyan egyediek/tehetségesek/sikeresek mint a 2010-ben. :S...
A Watchmen elején, amikor megölik a Komédiást, a harc közbe ő a támadója felé dob egy poharat, ami az ajtón csattan, amire az van írva, hogy 300-szerintem ez utalán a 300 című...
Már régóta nyomozók egy zene után hogy mi lehet a címe, a gyilkos giminek a főcímdala?
Ki tudja mi a címe egy régi -szerintem Disney-s- filmnek, amiben sok gyerekes család vidéki házba költözik, az apa színdarab író, és a legkisebb gyerek be van lakatolva a...
Angolul elénekli, -inkább elmondja- szerencsétlen vicces napját egy pasi, -szerintem új szám és nagyon jó-, meg tudná mondani valaki az előadó nevét vagy a szám címét?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Sztárok, bulvár rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!