Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti is csípitek Puzsér Robit? 🙂

Ti is csípitek Puzsér Robit? 🙂

Figyelt kérdés
Egyik baratnom ra szavazott, mi a velemenyetek errol?🤣
2019. okt. 14. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de a lehetőségek közül rá szavaztam volna.
2019. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem tartott előadásokat az egyetemen. Igen, "csípem", értelmes, művelt, korrekt. El tud borulni az agya, ha ideges, és emiatt nem szeretik sokan. Szerintem meg együgyűség ilyen dolog miatt utálni valakit.


Nem értek vele egyet bizonyos témákban, nem térnék ki rá, hogy melyek azok, de alapvetően szerintem több ilyen emberre lenne szüksége az országnak, és akkor lehet, hogy nem itt tartanánk.

2019. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedvelem és szavaztam volna rá ha pesti lennék! Szerintem nagyon intelligens és emberileg is rendbe van, a stílusa nekem se mindig jönn be. Viszont nagyon tudok azonosulni a világ látásával.

Ha jobban kiváncsi vagy rá hallgasd a youtube-n az "apu azért iszik, mert te sírsz" beszélgetéseit Farkas Attila Mártonnal. Ilyen mélységekkel nem fogsz találkozni a médiában.

2019. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!