Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zendayáról mi a véleményetek?

Zendayáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tehetséges színésznőnek tartjátok? Bejön nektek külsőre, mint csaj? Illetve a személyisége szimpatikus számotokra?

2019. okt. 14. 21:48
 1/2 anonim válasza:
27%
Igen nekem nagyon úgy is , hogy làny vagyok...mióta szemèlyesen ismerem (Los Angelesben èlek az Ö utcàjukban.) Szinte minden reggel találkozunk...a szüleink jóba vannak...szóval igen...egyèbkent nagyon rendes ès kedves ember....ès nagyon èrtèkes..
2019. okt. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nagyon szép,megnéztem a hazatérés szereploit es ott lattam higy o mary jane nlehet hye vagyok de akkor rajottem hogy o van a lancome paris egyik reklámában és ennek olyan szinten orultem hogy magamtol rajottem hogy az eszmelet😂

Meg mikor felismertem egy ajanlobol chris evansot meg az uhságbol junet az ongyilkos osztagbol,már olyan szinten ismerem a szuperhosoket hogy fek is ismerem oket es ennek nagyon tudok orulni😂

2020. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!