Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Sulli-val? Mindenho...

Mi történt Sulli-val? Mindenhol ugyanazt a szövevet írják le! Sehol sem írnak róla többet!

Figyelt kérdés

Tudom hogy nyomozás alatt van a dolog, de akkor is szokott lenni némi információ...

Találgatások, hogy ki tette, miért tette, ténylegesen ő tette, ez mennyire lehet biztos stb. ??

Ami a legszebb : "Meghalt Sulli..."

Ez a cím, a leírásokban meg mindenhol azt írják, hogy öngyilkos lett, akkor nem így kéne leírni, hogy meghalt!

Vagy akkot egészítsék ki, hogy hogyan, mi miatt!

De nem...

25 éves volt, ennyi.


Egy falusi balesetről vagy egy gyilkosságról már aznap tudnak mondani infókat (gondolom majd még finomítanak rajta, persze nem biztos, hogy 100%os) de Sulliról meg semmi!

Meghalt...ennyi...


Valaki tud a körülményekről ?

Azon kívűl, hogy zaklatták állandóan a beteg hozzászólói ?



2019. okt. 18. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Ez ki volt? Valami youtuber vagy influenszer? Vagy valami tényleg híres ember?

Én ilyen névvel csak a Szörny RT. kék szörnyét ismerem.

2019. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha a gyakorikérdések-et meg tudtad nyitni, akkor Sulli-ra is rá tudtál volna keresni...

Mivel nem ismered, tőled nem várok választ, röviden (kpop-os) énekesnő, és később színésznő. Az f(x)-ben ismertem, és szerettem meg.

Ha tényleg érdekel rákereshetsz.

2019. okt. 18. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ez kicsit fura, eléggé el van titkolva az egész. Pár napja írták, hogy boncolás lesz, azóta meg semmi hír...nem igaz, hogy nem tudják megállapítani, hogy mi lett vele. Ha meg nem öngyilkos akkor mitől halt meg hirtelen 25 évesen?

Egyébként lehet, hogy hülye elmélet, de lehet csak meg van rendezve az egész, és nem halt meg, hanem csak visszavonult a médiából és így legalább nem cseszegetik az utálók, ha azt hiszik, hogy már nem él. :O

2019. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
A családja kérése volt, hogy ne hozzák nyilvánosságra a halál okát, ezért a médiában csak annyi jelent meg, hogy az idegenkezűséget kizárták, további részletek nem. Mivel fiatal volt, valószínűleg nem valami hirtelen betegség végzett vele, és ha balesetben hunyt volna el, azt sem titkolnák, ergo ebből következik, hogy biztos öngyilkos lett. De hogy konkrétan hogy végzett magával, azt soha nem fogjuk megtudni, ha csak valaki rosszindulatúan ki nem szivárogtat információt, mint ahogy azt a búcsú szertartásról is tették.
2019. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hát tényleg elég hülye elméleteid vannak. Az ilyenek hiszik azt, hogy Elvis meg Michael Jackson is még köztünk vannak... 🙄
2019. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
Nem baj. Úgy sem volt fontos. A koreaiak mindd bolondok sajnos.
2019. okt. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy hallottam, hogy a managere nem tudta elérni már 1 napja telefonon, így értesítette a rendőröket akik már holtan találták, egyik vidéki házába. Én úgy olvastam, felakasztotta magát.
2019. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 utolsó szemétláda vagy :) remélem a pokolban égsz el utolsó dög
2020. ápr. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!