Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A koreai idolok “kiöregedhetnek”?

A koreai idolok “kiöregedhetnek”?

Figyelt kérdés
Ha egy idol elért egy bizonyos életkort (pl. 30), akkor mondhatják neki, hogy “köszi, már nem kellesz”? Mint mondjuk az olyan népszerűbb bandákkal mint a Blackpink vagy a Bts, mi lesz velük 10 (?) év múlva? A fanok ugyanúgy rajonganak értük, vagy leváltják őket? Meddig van az “idolság határa”?

2019. okt. 28. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

mennek a levesbe.

a banda meg feloszlik, pár retardált öngyi lesz, a maradék bőg egy sort, aztán úgy is jön másik "zenekar" helyettük akire lehet nyálat folyatni

2019. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

#1, te aztán szépen tudsz megnyilvánulni az emberekről. -.-


Úgy gondolom, nem feltétlenül. Ott van például a Super Junior, harminc fölött vannak a tagok, még mindig aktívak, és még mindig ugyanolyan jók, az új albumuk szuper lett szerintem. Vagy vegyük például a Shinhwát, Dél-Korea legrégebb óta meglévő idolcsapatát, 1998-ban debütáltak, és még mindig nem oszlottak fel. Szerintem az ilyen legendás együttesek megmaradnak sokáig, nem hiszem, hogy pl. a BTS egyhamar feloszlana. De azon bandák tagjai, melyek feloszlanak, sem mennek a levesbe, szólókarriert kezdenek, színészkednek, stb. Vegyük például a B.A.P-t, feloszlottak, de szólóban folytatják a tagok.


Szerintem harinc felett is meg fogják tudni tartani a rajongótaborukat, nyilván azok, akik az ő zenéiken nőttek fel, továbbra is szeretni fogják őket, de a nagy hájp nyilván elmúlik körülöttük, mert a tinik a frissen debütált fiatal idolokért lesznek oda elsősorban.

2019. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, a szólókarrier nekem is eszembe jutott, de azért jó tudni, hogy vannak ilyen régen fennálló csapatok annak ellenére hogy milyen szigorú ez az egész rendszer...
2019. okt. 28. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kpop iparba fiatal idolokra van szükség,ha mondjuk már elértek egy bizonyos életkort akkor felváltják őket a fiatalabb generáció idoljai mert bennük van több pénz. Ettől nem feltétlenül tűnnek el, csak kevésbé lesznek reflektorfényben. Például ott van az egykori 2NE1, két tag, Dara és Bom a mai napig kiadnak zenéket de jóval kevesebb a megtekintésük mint annó.
2019. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!