Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péter milyen ember a...

Dancsó Péter milyen ember a kamerán kívül?

Figyelt kérdés

Ismeritek? Van esetleg olyan ismerősötök, aki ismeri? Esetleg más tapasztalat?

Nagyon szeretném, ha kiderülne, hogy aranyos és jófej.



2019. okt. 29. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Gazdag
2019. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Intelligensebb, mint ahogy mutatja magát. Sokszor szerepel a Szerinted? nevű csatornán, szerintem az az énje hasonlít a kamerán kívülre. Választékosan beszél, lehet komoly témában is kérdezni tőle.
2019. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval, Dancsó a való életben szerintem is intelligens, a csatornája pedig azért olyan szenny, mert okosan felismerte, hogy erre van igény, a retardált feliratkozói csak azt szeretik, amikor ordibál meg ökörködik a kamera előtt. Ebből így jól meg tud élni, mert nagy a nézettség, és még több debil követi. És miért ne csinálná azt, ami anyagilag jövedelmező? Egy bohóc vagy egy humorista is a szar poénokból él, ettől függetlenül a valóságban még lehet, hogy egy komoly ember.


Láttam pár interjút Dancsóval, ott teljesen más arcát mutatja, szerintem az lehet inkább a valós énje, csak hát ugye a csatornáján nem erre van igény.

2019. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egy intelligens ember. A korábbi videói is ezt tükrözik. Az, hogy az évek alatt eladta magát és lement a kis tizenévesek szintjére, az egy más dolog. Az utóbbi években valóban szarok lettek a "poénjai", de a korai években nagyon király volt. És tényleg egy intelligens ember, láttam vele egy pár interjút.
2019. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!