Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Michael...

Ti mit gondoltok Michael jacksonról? (Bővenben lent)

Figyelt kérdés

Tudom hogy már 11 éve meghalt.. de én soha nem felejtem el,és most jött ki az új 4 órás doku. film a Leaving Neverland,és elég nagy botrány lett. Arra vagyok kíváncsi h ti mit gondoltok öreg Mikeról! Mindenki elmondhatja most amit gondol,nem zavar ha a valaki szídja mint a bokrot,természetesen nem örülök neki,de kíváncsi vagyok rá hogy ti valójában mit gondoltok róla. És ha esetleg valaki arról beszél h nem halt meg az mutasson is valamit.. (pl:cikk,kép)

Mert mostanában MEGINT előkerült ez a téma! [link]


[link]



2019. nov. 10. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A teljes igazságot már soha nem tudjuk meg, de az biztos hogy egy súlyos lelki és mentálisan sérült ember volt.
2019. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Halottról vagy jót, vagy semmit.

Halàla után könnyű minden félét mondani róla, úgy hogy nem tudja megvèdeni magàt.

Egy tehetséges ember volt.

Ami engem a leginkàbb zavar, az az hogy mindenki tudatlnúl àllítja róla hogy direkt "fehéritette" ki magàt.

Miközben ha kicsit utàna néznek, akkor kiderűl hogy vitiligó nevű betegségben szenvedett, amit ő maga mond el az Oprah showban.

2019. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Régen bement egy városka rendőrkapitányságra, hogy kíséretet kérjen és mindenki kinevette, hiszen azt gondolták, hogy csak imitátor.


MJ valójában nem is létezett!

2019. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

@3as te nagyon vicces vagy, ja nem.


Michael Jackson nem volt pedofil. Nézz utana. Am MJ 10 éve halt meg, öreg Mike... 50 éves ember nem öreg a Leaving Neverland meg a 29-33 éveit dolgozza fel. Kiderült jo par helyen h a pénzről szolt ez a doksi.


Média Michael Jacksonról nagyon szeret fszsagokat kitalalni mert mas mint a tobbi…. Sok hülye meg elhiszi.

2019. nov. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első képen egy egyértelműen más testfelépítésű ember láható, hiába hasonlít az arca, a masodikon meg konkrétan át van photoshopolva ugyanaz a szem a jobboldali képre.
2019. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nézze meg, akit érdekel a kérdés, hogy Michael Jackson pedofil-e: https://www.youtube.com/watch?v=ZxNDb2PVcoM
2021. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy a szexuális zaklatások megtörténtek-e azt már tényleg csak az tudja akinek volt vagy éppen nem volt benne része de ezt állította.

De az biztos hogy ez a Michael Jackson egy súlyosan mentálisan beteg ember volt.

2021. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!