Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez az ember? (Bővebben lent)

Ki ez az ember? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ki ez? Michael Jackson meghalt... aha hogyne,csak leváltotta Dave Dave-et,2009-ben. És 2018-ban az IGAZI Dave Dave meghalt,Michael szívta mert így már nem tudta őt alakítani... Szuper most új személyiséget váltott... nem tudom hogy hívják,de itt van egy kis videó: [link]

[link]


Ő lenne az: az őreg : [link]


[link] ez nem régi!!!

[link] ez meg egy... na majd megnézitek...


Nem tudom mennyi bizonyíték kell... de már zavar hogy csak a külföldiek fedezik fel ezeket a dolgokat és a Magyarok meg sem mozdítják a seggüket hogy felfedezzenek valamit amivel megrengetik az egész FÖLDET! 😡 Remélem találok itt egyetértőket!!! 😧😧


Mi a véleményetek?


Lécci ne trollkodjatok,ezek tények és érdekes dolgok,nem holmi 10 éveseknek szól akik csak azt tudják ami a hírekben megy,TALÁN EGY KICSIT JOBBAN UTÁNA KÉNE NÉZNI A DOLGOKNAK NEM?


ÉN MÁR ÉVEK ÓTA GYŰJTÖM A DÁTUMOKAT,A JELENÉSEKET,AZ ILYEN GYANÚS ÉS FURA (NEM FAKE) BIZONYÍTÉKOKAT ÉS JELENSÉGEKET,DE SENKI NEM HALLGAT MEG 😠


Szóval most itt azok véleményét kérném ki akik tudnak is valamit Michaelről és nem csak random jönnek trollkodni 😡



2019. nov. 27. 02:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocsi 😴😅
2019. nov. 27. 02:17
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Attól hogy te egy nagy Michael Jackson rajongó vagy még a tényen nem változtat hogy meghalt.

"Nem tudom mennyi bizonyíték kell"

Én ezekből a videókból egy bizonyítékot sem láttam.

2019. nov. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Én sem làttam semmi bizonyítékot.

Nem értem hogy miért kene megrengetni a világot ezzel???!!

Meg ez ahogy megfogalmaztad ezt a kérdést, ez a mérhetetlen düh. Szàmomra érthetetlen.

Mostmàr békén kène hagyni Jacksont!

Halottról jót, vagy semmit!

Meg ha élne is, akkor sincs semmi közünk ahoz hogy él. Akkor is elkéne fogadni a vissza vonulását!

2019. nov. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Michael Jackson és Dave Dave két különböző személy.Amikor ők találkoztak Dave Gyerek volt és sokat segitett rajta,mert a kegyetlen apja felgyújtotta.
2019. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Michael Jackson nagyobb eséllyel halott, minthogy a halálát megrendezte volna. Lett volna oka rá. Én is néztem a "bízonyitékokat" és elég creepy kajak. Lelkemben biztos él, ott nem bántathatja többé senki :)

Lett volna oka a halál megrendezésre, szídták, hazudtolták, mindenféle vádat kitalálták róla, tönkretették.

2019. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Michael Jacksonnak túla nagy sikere,túl nagy önbizalma,túl nagy neve volt ahoz hogy most ő elrejtőzzön a világ elől meg pont egy turnéra készült halála elött szóval szinte arra nincs esély hogy valóban élne. A nőci akit mutattál meg lehet hogy direkt operáltatta át az arcát hogy figyelmet kapjon és legyenek olyanok akik azt hiszik hogy ő az elvileg évekkel ezelött meghalt sokszoros grammy dijjas aminek sokkal nagyobb az esélye. Egyszóval szerettük Jackot de már meghalt.
2020. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!