Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vanek Andorról vélemény?

Vanek Andorról vélemény?

Figyelt kérdés
Az x faktor új felfedezettje hatalmas meglepetést okoz hétről hétre.Kíváncsi vagyok ki mit gondol róla,külső és belső tekintetben.

2019. dec. 12. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem melegnek tűnik.
2019. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

https://www.youtube.com/watch?v=6jSDzIAq0aU

Mivel fogalmam se volt rola, hogy ki ez, megneztem ezt a videot.

Kis csicska 16 eves, aki azt hiszi, hogy o annyira extrem es, hogy majd o fogja megvaltani a vilagot.

Nagy peldakepe Billie Eilish!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WOW

Ezzel teljesen es totalisan elasta magat elottem. Az nem zene!!!


Hangja az nagyon jo es jol enekel, de a zenei izles hianyan javitania kellene.

Billie Eilish URAMATYAM

2019. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem szépen énekel, bár én már jó régen elmúltam tinédzser, ezért is tudok indulatoktól mentesen nyilatkozni az ismertebb emberekről, nem úgy, mint az előző kommentelő gyermek. De szép is volt az élet, amikor nekem is az volt a legnagyobb bajom, hogy melyik énekes milyen Sz*r vagy mi számít zenének...


Egyébként felettébb érdekelne, hogy hogy jöne ide a "pénisz".

2019. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert érdekelne,hogy miért nem hord szűk nadrágot
2019. dec. 12. 23:04
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Azt hordja, amit ráadnak, nem ő dönti el.

Lakatos Márk a műsor stylistja, aki önmaga is ilyen különc, polgárpukkasztó stílust képvisel.

A srác meg szintén nem egy átlagos, szürke kisegér, így ki lehet használni ezt a különcséget.

16 évesen az ember azt sem tudja, kicsoda, még csak próbálgatja a saját identitását, szexualitását.

16 évesen, kb másodikos középiskolásként még nem lehet ilyesmit kijelenteni, hogy meleg.

Azért tolják ezt a meleg dumát egyesek, mert a srác egyedi, más, mint a legtöbb gyerek. De ez jó. Nem kell mindenkinek ugyanúgy kinéznie.

Abból pedig, hogy ő milyen zenét hallgat, ne vonjunk már le messzemenő következtetéseket a személyiségét illetően, mert nagyon gyerekes és ostoba dolog.

Én 35 évesen metált hallgatok, a kolléganőm 28 évesen rádiós nyálzenét, akkor egyikünkkel tuti baj van? Remélem érzi, aki ilyen baromságot írt, hogy mennyire értelmetlen a dolog...


Jó lenne, ha ez a srác nyerné meg, mert Tibike - bár jó hangú - alkalmatlan arra, hogy éljen a sikerrel.

Patrik normális, szimpatikus srác, de elég egysíkú, és az angol kiejtése katasztrófa. Ami alapesetben nem baj, ha nem tud angolul, biztos nem tanulta. De akkor ne mindig ezt énekelje, mert rossz hallgatni.

2019. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
66%
Nagyon jó volt, csak sajnos Magyarországon a cigányok átvették a hatalmat 😢😢😢
2019. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
49%
Meg amugy nemtom h mi a bajod BILLIE EILISH-sal mert a csaj 17 eves, es mar volt ROLLING STONES, V, ELLE, BILLBOARD, VOGUE AUTRALIA cimlapjan is, 6 GRAMMYre jeloltek iden, es a BILLBOARDon 2. volt egy szama 16 hetig. Ha nem szereted a zenejet ok, de azert elitelni vkit mert egy olyan eloado a peldakepe akit te nem birsz, furcsa
2019. dec. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
#6 Igen sajnos meg is nyerte. Nem tudom ki szavazott rá ennyien.
2019. dec. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Én még olyannal nem találkoztam hogy valaki éneke jobb mint az eredeti mű de nála éppen ez a helyzet.


Ami érdekes hogy még a válogatón az első dala a "never be enough" az tökéletes volt sokkal jobb mint az eredeti de most a döntőben ugyan ez a dal volt és nem volt olyan, de a mentoroknak tetszett , sokat hallottam már hogy ilyen műsorokban trükköznek a háttérben a hangal hogy feljavítják vagy éppen lerontják egy adott ember énekénél, szerintem itt is ez történhetett. De bizonyítani nem tudom ez csak szerény véleményem

2019. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem viszonylag jól is néz ki. Nekem szimpatikus meg bejön ez a kicsit különc stílusa. És nem meleg, interjúban beszélt a lányokról és a facebookján van egy kép a volt barátnőjével. A hangja meg szerintem fantasztikus, ha én döntenék róla, tuti világszerte hallgatott előadó lenne. És szerintem jó showkat tudna csinálni és van személyisége is így megérdemelné a nemzetközi karriert.
2019. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!