Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem sokara lesz egy külföldi...

Nem sokara lesz egy külföldi zenekar koncertje ès megvettük a VIP jegyeket, akarunk velük közös képet de egyikünk sem tud angolul. Gáz ha egy szót sem tudunk valatni velük?

Figyelt kérdés
Attól félek h mondjuk megkérdezik h "hogy vagy" vagy ilyesmi mert a srácok nagyon kozvetlenek de csak annyit tudok angolul h yes meg no.

2019. dec. 13. 09:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*váltani
2019. dec. 13. 09:49
 2/17 anonim ***** válasza:
Üss fel egy szótárat és tanuld meg a legalapvetőbb szavakat. Ha nem is tudod mondatba foglalni, megértik, hogy mit akarsz.
2019. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elég gáz lenne, ha kézzel-lábbal mutogatnátok előttük, igen.

4-5 mondatot viszont meg lehet tanulni, azzal kezdve, hogy nem beszéltek angolul, addig, hogy szeretnétek egy közös képet készíteni.

2019. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezi hogy melyik zenekarról van szó, vagy titok? Én voltam már több külföldi zenekarnál ilyen VIP jeggyel, ahol közös fotó is készült... igazán nem volt szükség nyelvismeretne. Egy Hi! még egy Thank you az egész, de lehet, hogy az általad választott zenekarnál van ennél több is.
2019. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én láttam olyan videót, ami egy sorozatnak a kapcsán készült, és a sorozat orosz verziójának szereplői, és a sorozat magyar verziójának szereplői úgy kommunikáltak, hogy telefonról, interneten, Googlefordítóval :D Hogy ott álltak egymás mellett, és akkor úgy telefonba írkodták, és akkor úgy tudtak kommunikálni:)

Amúgy pl :


Can I take a photo with you? /Ken áj ték ö fotó vid jú? -az a készíthetek veled/veletek egy fotót?


How are you - Háuu ár jú - Hogy vagy

Ha jól, akkor: (I am/I'm) Fine, thanks((Áj em/ájm) Fájn tenksz - Kösz, jól); Ha nem jól, akkor I'm not fine but thanks.


Gyorstalpaló:D:D

2019. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*Ja és ha akarod, a fotós mondat végére odateheted; hogy please (plíz), ami azt jelenti, hogy légyszi, vagy kérem szépen, ilyesmik:)
2019. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
tanuljatok meg angolul. a 21. szazadban vagyunk a jo eg aldjon meg
2019. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Hogy lehet csak yes-no-ig tudni angolul 2019-ben?

Én annó általánosban mindenféle angol tanulás nélkül (németes voltam) tudtam az alap dolgokat, mert minden téren találkozni a nyelvvel. Ti becsukjátok a fületeket és a szemeteket?

2019. dec. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Állítsátok már le magatokat, biztosan a kérdező is tud még egyéb alap dolgokat angolul, mert sehogy nem lehet a mai világban kikerülni azt az ostoba nyelvet. Még nem is kell, egy egyszerű nyelv, mindenki ismer X mennyiségű kifejezést. De lehet, hogy amiket ismer, nem relevánsak egy ilyen szituációban, ráadásul amikor az ember a kedvenc zenekarával találkozik, kb azt se tudja fiú-e vagy lány...
2019. dec. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

ma 07:16


Na, még egy gyík, aki nem tud angolul.

2019. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!