Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kpoposok, ti hogy álltok ehez:?

Kpoposok, ti hogy álltok ehez:?

Figyelt kérdés

Ez most csak úgy belehasított a fejembe, hogy a multifandomosok (köztük én is) ugye sok bandát/idolt stanelnek, de belegondoltam hogy késôbb milyen rossz lesz, amikor már idôsödnek-idôsödnek, s amikor már öregek lesznek sorjába mennek el.. az idolok nagy része most a huszas éveikben járnak, csak belegondolni hogy csak telik az idô s nekik is eljön majd az idô hogy párkapcsolatuk lesz, családot alapítanak, aztán mikor megöregszenek, akkor mi sorba kapjuk a szívfacsaró híreket hogy "elhunyt xy idol" akiket szeretünk s tisztelünk. Mégha felnôtt korban nem is hallgatom ôket annyira majd mint most, attól mèg örökre a szívembe maradnak.. ēs ja, most valamiért belegondoltam ebbe, s muszáj volt valahol, valakinek kiadnom ezt magamból.


17L



2019. dec. 20. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Mire felnőtt leszel, kinövöd ezt a stílust.
2019. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem kötekedni jöttem, de remélem tudod, hogy a bálványaid kb rabszolgák, akiket végelgyengülésik hajtanak hogy minél több pénzt kifacsarjanak belőlük. Ti meg ezt támogatjátok
2019. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

32 éves 2 gyerekes anyaként szeretem a kpopot 😅

Ők is emberek, ennyi.

Idős kori szívfacsaró hírtől nem kell tartani, el sem jut majd hozzád - viszont most lehet aggódni (lásd. Jonghyun, Sulli, Hara), na és ott vannak a sasaeng fanok is akik bármikor bajt okozhatnak

2019. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
22%

1-pár év és kinövöd a kpopot

2-nem időskorodban fognak meghalni, hanem néhány éven belül az összes öngyi lesz. Ebben az évben is tucatszámra nyírták ki magukat, jövőre ugyanez lesz.

2019. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19%
Ez igen... Angol divatos kifejezésekkel böfögi tele az összefüggéstelen szövegű, helyesírási hibákkal teli katyvaszát. Ez az új generáció... :(
2019. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%

#5, ok boomer 😅


#2, az idolokkal való embertelen bánásmód ellen nagyon sokszor a rajongók is felemelik a szavukat.


Nem értem, miért kell bántani a kérdezőt, csak mert fel mert tenni egy kérdést, ami épp foglalkoztatja. Nyilván az igaz, hogy a nagy tinikori rajongást majd ki fogja nőni, de ettől függetlenül úgy gondolom a banda szeretete megmarad. Nem egy emberről tudok, akik már olyan tíz éve kpop rajongók és még nem nőtték ki. Egyébként pedig minden ember számára fájdalmas, amikor a kedvenc híressége elhuny, úgy gondolom. Nyilván nem annyira, mint amikor egy családtag hal meg, de azért ez is rosszul tudja érinteni az embert.


Kérdező, amikor be fog következni az, hogy a mostani idoljaid sorra mennek el te már felnőtt, sőt idős ember leszel, teljesen máshogy fogsz hozzáállni a halálhoz, és tudod majd kezelni ezt a dolgot. Most még ne aggódj ezen. :)

2019. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

úristen, ebbôl is látni mennyire pesszimisták a magyarok már bocsánat, ūgy csináltok mintha egy gyerekstílus lenne a kpop, de nem az, annyira, de annyira nem ismeritek a stílust, és én is elég jól tudom hogy mik folynak a kpop iparban, s én sem támogatom hogy némelyik cég hogy bánik velük, de nem mindenhol van ez. De a felszínt kaparjátok, azt tudjátok mondani csak amiket ilyen összeszedetlen cikkekben láttok, vagy videókban. S közlöm: szerzôdés aláíráskor az idolok is nagyon jól tudták hogy mibe vállalkoznak, ôk vállalták el.


Lassan 2020-at írunk, még jóhogy mai stílusban beszélek, majd csak neked leírom ballada formába, az nem jelenti azt hogy hülye vagyok.. ráadásul a kpoposokhoz szóltam elôsorban, persze mások is szólhatnak hozzá, de kpoposok véleménye érdekel.


Utolsó: köszönöm az egyetlen normális választ.

2019. dec. 20. 22:18
 8/25 A kérdező kommentje:
*elsôsorban
2019. dec. 20. 22:21
 9/25 anonim ***** válasza:
6%
Mikor lesz már vége ennek az infantilis boomerezésnek? Nem szoktam az ilyesmikre azt mondani, hogy gáz, de ez az.
2019. dec. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#9, én sem szoktam ezt a kifejezést használni, de ide most annyira kellett. 😅😅
2019. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!