Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Scarlett Johansson mikor és...

Scarlett Johansson mikor és minek a hatására kezdte el tetováltatni magát?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban tűnt fel hogy olyan képeken ahol kilátszik a hasa/háta, hatalmas tetkók vannak rajta. Fura mert ilyesmit eddig nem láttam rajta, csak annyit hallottam hogy a Bosszúállók után az eredeti hat színészből öt (köztük ő is) valami apróságot magára tetovált hogy megmaradjon az emlék, de ennyi. Viszont most meg tele a hasa/háta hatalmas virágokkal meg sas szárnyakkal meg tudom is én mivel:

[link]

[link]

Amúgy szerintem jól áll neki (bár kicsit fura egy ilyen szépségideál, nőiességet sugárzó, világhírű csajszin ennyi tetkó), de az fura hogy ilyen hirtelen szénné varrta magát,mikor kezdte el felpakolni ezeket és mi lehet ennek a hátterében? Magánéleti dolog, vagy most ez a divat? Van ezeknek a tetkóknak bármi jelentése amiről lehet tudni?



2019. dec. 22. 01:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy tetováló művész ( Josh Lord) egy insta posztban azt írta, hogy több mint egy évtizede tetoválja Scarlettet és cserébe Scarlett is csinált tetoválásokat neki.

Van olyan, aminek van jelentése (lópatkó az oldalán - szerencsét hoz, kis napos tetkó - felvidítja stb.) de a legtöbbnek nem osztotta meg az okát, miért csinálta. Ha engem kérdezel azért, mert tetszett neki.

2019. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!