Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Scarlett Johanssonnak miért...

Scarlett Johanssonnak miért nincs sem Instagramja, sem Facebookja, sem Twittere?

Figyelt kérdés
A legtöbb hírességnek minimum az egyik, de akár mindhárom is van, sőt a fiatal, gyönyörű, körberajongott színésznőknél szinte kötelező az Instagram jelenlét (pl. Gal Gadotnak vagy Brie larsonnak van hivatalos instája), de SJ-nak nincs, és más hivatalos oldala sem, csak fanpage-ek. Ő miért zárkózik el ennyire a közösségi oldalaktól?

2019. dec. 22. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ezt sokan csak azért csinálják hogy benne maradjanak a köztudatban, rendszeresen posztolva valamit. Valószínűleg ő nem érzi hogy szüksége lenne rá a karrierje miatt, mert ő akkor lett világsztár amikor még nem volt Instagram. Egyszer egy interjúban olvastam hogy ő szerencsésnek nevezte magát, mert soha nem kényszeredett rá hogy egy szerepet elvállaljon. Talán a közösségi oldalakkal is úgy van, hogy ez már nem oszt, nem szoroz semmit.

De most kiváncsi lettem és mindenhol azt olvasom, hogy egyszerűen nem érdekli. Jól gondoltam. Mindig szimpatikus volt. :)

2019. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert okos.
2019. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Te ugyanaz a barom vagy, aki teleszemetelte az oldalt a rie rajongó marhaságaival?
2019. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
33%
Mert ő egy fa.
2019. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem érdekli a dolog. Nekem is van Facebookom, mégsem posztolgatok rajta. Csak azért regisztráltam, mert valakivel így könnyű tartani a kapcsolatot. Meg lehet, hogy attól fél, hogy akkor azon csámcsognának, hogy miket oszt meg. Más hírességeknél úgy van, hogy ha valamit megosztanak, akkor valamelyik pletykalap kritizálni kezdi (biztos a "cikket" írók tökéletesen néznek ki).
2019. dec. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy interjúban mondta, hogy egyszerűen megrémiszti a gondolat, hogy az életének minden történését közkincsé tegye, meg hogy el sem tudja képzelni, miért érdekli ez úgy általában az embereket.

Szerintem nem érzi szükségét ennek és úgy van vele, hogy a valódi imázsépítés történjen inkább a munkáján keresztül. Életének fajsúlyos részét így is a kamerák előtt és az aktuális köztudatban tölti.

2020. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, nincs rászorulva. Nyilván más lenne a helyzet, ha az egyetlen valamirevaló tulajdonsága a formás feneke lenne.
2020. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan rég lett instagramja, vagy már törölte? :O
2020. aug. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!