Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Farkas Timi (i) még mindig...

Farkas Timi (i) még mindig rBencet szereti?

Figyelt kérdés

Van egy csomó szomorú tiktok videója, azok rBencének szólnak?

Olyan írjon aki biztos forrásból tudja.

Köszönöm



2019. dec. 30. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Honnan tudhatnád egy anonim oldalon, hogy mennyire igaz amit bárki is ír neked? Másrészt pedig más emberek magánéletében vájkálsz a nyílt neten, ami senki másra nem tartozik. Ha ő maga nem nyilatkozik ilyen témában, nyilván nem akar. Akkor más sem fogja tudni.
2019. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de lehúzhatná magát a bánatával együtt. :D
2019. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg is érdemelnék egymást, mindkettő elég sötét alja egysejtű. :D
2019. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
“Kedves” 1., ha ő nyíltan tesz ki ilyen videókat, akkor én hadd vájkáljak már ebben a témában.
2019. dec. 30. 21:23
 5/6 anonim válasza:
81%

Azt mondják aki krvának áll, ne csodálkozzon ha megbszák. Már ott " megszűnt" a magánélete, hogy elkezdett tevékenykedni a Youtube-on. Így lehet elrontani, a saját életét az embernek, és másokat rosszirányba befolyásolni. Hatalmasat torzul az ember személyisége, főleg ilyen fiatalon, ha nem tanulja meg kezelni a helyzetet. Nyilván nem tudják.


A kérdésre konkrétan válaszolva. Ők tudják biztosra, minden más információ, vagy pletyka vagy egy rossz reklám része. Nem az első, hogy egymás hátán kapaszkodnának fel egyes "youtuberek".

2019. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem neki szól.

Màr nemegyszer beszélt videóiben erről, és mindig elmondta hogy nem bence miatt van ez..

2020. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!