Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet tudni pontos forrásból,...

Lehet tudni pontos forrásból, hogy Juice WRLD mit vett be, mielőtt meghalt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam egy podcastban, hogy 5db ilyen xanaxhoz hasonló valamit vett be de még ha valami ilyesmiről volt is szó abból 5db lehet halálos?Mert nekem van egy ismerősöm aki öngyilkossági kísérletként egy dobozzal vett be frontint meg ivott is rá de életben maradt(többször is) meg azt olastam, hogy ezek a gyógyszerek azért elég biztonságosra vannak megcsinálva szóval nem értem.Ahogy azt sem hogy ez a xanaxos infó honnan jött nekik, mert az összes cikk amit találtam fájdalomcsillatítót ír szóval pls aki tudja mik most a legújabb hírek írja meg.

2020. jan. 3. 04:32
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Mentős csávó mondta elsősegély oktatáson hogyha detoxba bevisznek frontin vagy rivotril túladagolással akkor kb le se sz˙arnak ha viszont xanax akkor egyből gyomormosás..
2020. jan. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: nettó baromság amit írtál, mert a frontin és a xanax konkrétan ugyanazzal a hatóanyaggal rendelkezik.

A különbség csak annyi, hogy a frontin egy magyar “koppintás”, ezért néhány forinttal olcsóbb is.


Kérdező: nyilvánvalóan nem csak nyugtatót vett be, főleg a sztárok imádják vegyíteni a hatóanyagokat. Ennek biztonságosságáról Peep is tudna mesélni...

Egyébként azért írnak automatikusan xanaxot, mert amerikában az a nagy divat.

2020. jan. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja hát gondoltam, hogy azért 5 db pirulától nem kapott rohamot, mert ha még 1mg-os is volt mindegyik az azért nem olyan sok valaki kb. ennek a háromnegyedét naponta beveszi, bár tudod mindenki szervezete más...arról meg h keverte-e nem tudok annyit hallottam h találtak a repülőjén kodeines köptetőt meg több kiló füvet, de hogy azok is benne lettek volna a szervezetében nem mondták ezeken a helyeken 🤔
2020. jan. 3. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ritka eset hogy tobb mg-nyi alprlazolam/clonazepam kerul a hasznaloja szervezetebe

Valamiert nem szeretnek a media tudtara adni, pedig boncolaskor 100%-os pontossaggal meg tudjak allapitani milyen hatoanyagok voltak a szervezetebe

2020. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Percocet volt.
2020. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!