Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Törőcsik Mari velemi címe?...

Pontosanazvagyok kérdése:

Törőcsik Mari velemi címe? Feltúrtuk az internetet, de sehol semmi.

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

velemi cím? Az mi?

Mit kerestek tulajdonképp, mit szeretnétek? Egy elérhetőséget?

2020. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Velem községben lakik egy jó ideje és szeretnénk neki egy csokrot eljuttatni tiszteletünk jeléül. A napokban járunk arrafelé.
2020. febr. 25. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak írd rá a levélre, hogy Törőcsik Mari,

9726 Velem


Egy 300 lelkes kis falu, hidd el a postás tudja, hogy hova kell vinni a levelet.

2020. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A virágcsokrot is dobjam a postaládába? Jó. Viccet félretéve, valószínű ott is utána tudunk érdeklődni a helyszínen, csak így egyszerűbb lett volna.
2020. febr. 25. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Honnan kellett volna tudnom, hogy csokrot akarsz vinni? Bunkó vagy.


Amúgy nem jól kerestél, nekem 2 perc alatt meglett.

2020. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Budapesten laktam a szomszédos házban. Sokszor a közértben futottunk össze. Jómagam az MTV-ben dolgozom. Beszélgettünk párszor, habár nem mondám ismerősömnek. Úgy vettem észre, ő is azon ismert emberek közé tartozik, aki mikrokörnyezetében nem kedveli, ha sztárolják. Ő nem egy celeb, nem holmi herevasalós berki, vagy beszólogató fitnesz Norbi.

Két megoldást látok jónak. Vagy hétköznapi emberként próbálj beszélgetni vele (ha egészségi állapota engedi), vagy a helyi önkormányzaton keresztül köszöntsétek pl. születésnapján.

(Címét nem tudom, de az interneten sok fotót lehet látni a házáról, Velem község pedig nem túl nagy, meg lehet találni.) Ráadásul, az sem biztos, hogy ott tartózkodik éppen.

2020. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tessék, csak hogy én ne legyek bunkó:

[link]


A művésznő elmesélte, hogy a második férjével, Maár Gyulával jártak itt a közelben évtizedekkel ezelőtt, bejöttek Velembe, és beleszerettek egy házba. – Azt mondtam: itt szeretnék lakni. Megkérdeztük, van-e eladó ház a faluban. Egyetlenegy volt, pont az, ami előtt véletlenül megálltunk, a Rákóczi utca 48. Azóta ott lakom. Isten velük! Tudom, hogy szerettek – mondta búcsúzóul.

2020. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5 Miért lennék bunkó, Az első válaszomban ott van:

" A kérdező kommentje:


Velem községben lakik egy jó ideje és szeretnénk neki egy csokrot eljuttatni tiszteletünk jeléül. A napokban járunk arrafelé."


Amúgy köszönöm

2020. febr. 25. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor írtam a választ, még nem volt ott. Ezért nem láttam.


De akkor örülök, hogy örülsz!

2020. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!