Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elmondaná valaki, hogy luxusfe...

Elmondaná valaki, hogy luxusfeleség Vasvári Vivien testvérének miből van ilyen írtózatos mértékű luxusvagyona?

Figyelt kérdés

Csak egy publikusan megosztható cikket linkelhetek, de bárki rákereshet a google-n.

[link]

A neve V.Dániel és az instagramon több száz milliós autókkal menőzik, külföldi luxusjaktonon feszít a családjával/ismerőseivel és felfoghatatlan luxusban él. Mielőtt jellegtelen válaszokat adtok, hogy kormányközeli (Szabó Tünde sportért felelős államtitkár az anyósa), nem nem ilyen válaszra várok hanem, hogy mi a végzettsége milyen cégei vannak és hogy jutott el ilyen magas szintre?



2020. márc. 29. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a pontosítás kedvéért. :D Nem a Szabó Tünde az anyósa, hanem az ő ikertestvére. Még régebben volt az RTL-es Farm műsorban. Ott mondta, hogy vállalkozása van, autóalkatrészekkel kereskedik. Azt, hogy mennyire tiszta nem tudom. :D De az apja is támogatta, aki meg edző az UTE-nél.
2020. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
:D Regen strici volt
2020. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van nagy vagyona. Színház az egész a nyilvánosság elott, hidd el! En tudom!
2020. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csóró az a gyerek. Ez csak a látszat és az instagrammos kovetoinek szol!
2020. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Haha... "irtózatos mértékű vagyona" ... ezen jót nevettem
2020. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Aki Ferrarikkal meg Bentley-kkel száguldozik az szted nem írtózatos gazdag?
2020. jún. 16. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 eves full extras 7-es BMWem van, akkor azt is elarulom, hogy 32900000 ft volt,de vehettem volna Bentley-t is ha nagyon akarok de nem tartom magam irtozatosan gazdagnak ettol függetlenül. Ezen felül letezik tartós bérlet is es lízing is. Hidd el, nem olyan nagy dolog és nem biztos hogy mindent el kell hinni, amit látsz másoknál. Főleg az ilyen media majmoknal.
2020. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira bírom a gyakszit, érdekes dolgok derülnek ki.

🤣

2020. jún. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a pali nem gazdag, én is tanusithatom. Ne higyj a csillivilli instagramnak haver!
2020. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!