Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki volt Herby legjobb és...

Ki volt Herby legjobb és legrosszabb csaja szeinted? Szerintem a legutóbbi mindegyiket alulmúlta.

Figyelt kérdés

Nehéz volt dönteni, hogy ki volt a leggázabb, mert Barbi, aki úgy ment lakásra Herbyhez, hogy férje és gyereke volt, azért elég magasra tette a lécet, én mégis Anitát mondanám a leggázabbnak. Irtó buta, viselkedni nem tudó, primitív kiscsaj, mellette még ku..a is.


A legjobbnak Diát mondanám, mellette Herbynek is volt egy viszonylag normális élete. Lakás, gyerek, normális mindennapok.


Szerinted ki volt a legjobb és ki a legrosszabb csaja?

Kinga? Amita? Anibaba? Barbi? Dia? ......

Válaszod indokold is, kérlek!


2020. ápr. 1. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Miért elemezgeted más magánéletét? Nagyon sok időd lehet :)
2020. ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Valóban több szabadidőm van, mint amennyinek örülnék. Téged ez miért zavar?
2020. ápr. 2. 08:08
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
dija volt a legrosszabb! szó szerint börtönbe zárta herbyt soha nem volt szabad.
2020. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Első voltam :)

Nem a szabadidőd zavar, hanem az, hogy komolyan neked az a legfontosabb, hogy egy suttyó youtubernek elemezgesd a "nőit"? Ez hasonló szitu, mint mikor egy celeb zsebében turkálni akarnak az "átlagpolgárok". Most azért, ment random emberek adnak neked valami hülye választ arra, hogy ki dely Petike legrosszabb csaja, neked attól mi lesz jobb? Ezen gondolkozz el. Ha gondolod, jelentheted a kommenten provokációért, de hidd el, senkit sem szeretnék felcseszni. Szimplán azt akarom, hogy az emberek értékesen töltsék az idejüket. :)

2020. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 Téged miért zavar, hogy én a szabadidőmben mit csinálok? Engem legalább egy youtuber érdekel, te meg random emberekbe állsz bele. Neked ettől jobb lesz a napod?


Egyébként meg nem mintha rád tartozna, de hidd el, igencsak sok 《hasznos》 dolgot csinálok a munkám során és a szabadidőmben is.

Ja, és megvagyok a te jótanácsaid nélkül, szóval tartsd meg a továbbiakban magadnak őket!

2020. ápr. 2. 16:07
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Munka? Oh. Szóval dolgozol. Azaz felnőtt vagy..

Felnőtt létedre mégis egy aljadék youtubeos ingyenélőnek a csajait elemezgeted. Meg mi ez a duma, hogy "én legalább egy youtubert nézek", vagy mi.. Te jó ég.. Eskü egyre betegebb a világ. Rólam nem tudsz semmit, ne ítélj meg, énsem téged, mint embert ítéllek el, csak nemtudom, hogy egy felnőtt ember miért foglalkozik ilyesmivel? Ez számomra nonszensz. Hogy miért írtam? Mert erre jártam, ennyi az egész :) de zárjuk ezt le, nemkell ezen vitázni, ez az én véleményem, csak gondoltam írásba vetem :D

2020. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem unod még a Petis kérdéseket?

Nincs életed?

Dobd fel ide az exeidet és inkább őket elemezzük.

2020. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Nincsenek neki XD
2020. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként fingom nincs ez előzőkről, de nem tudom, hogy Anitával mi bajod van, amikor bmeg 5-6 órákat utazott a saját pénzén ehhez a gyökérhez és amikor nála volt főzött, mosott, takarított, kirángatta ezt a semmirekellőt abból a retekből amiben hétköznap élt, mert ugye a nagy dolgától nem ér rá normálisan kitakarítani.

Szóval ja, azért nem kell ennek a gyökérnek mindent elhinni amit mond, sőt... Diával se volt semmi baja amíg adott tetőt a feje fölé csak utána kezdte el szidni mint a szart, azért érdekes.

De az a lényeg, hogy ő a legtökéletesebb a világon

2020. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez a mostani Anita es Axi a legborzalmasabbak. Anita igazi alpari tudatlan kiscsaj volt, de o mosott fozott mindent megcsinalt Herbynel. Nem erdemelte meg amit kapott Herbytol, ennyire lejaratni szegenyt. De az Axi meg verbeli ribizli. 14 orat utazni kijarasi tilalomban mert nem birt azzal ami a laba kozott van.

Herby sem fiatal mar, barmit elkaphat a csajtol es forditva is. Kezdve azzal, hogy a csirkehust a kadban olvasztja a forro vizben. Undorito

2020. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!