Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk szerintetek Billie...

Fiúk szerintetek Billie Eilish szép?

Figyelt kérdés
Összejönnétek egy lánnyal aki így néz ki? Mi tetszik benne?

2020. ápr. 11. 16:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen átlagos arca van, ilyenek mennek el minden második alkalommal mellettem az utcán. De nyílván nem ettől függ, hogy összejövök-e valakivel, vagy nem.
2020. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nagyon szép. Szép a szeme, teltek az ajkai, arányos az arca. Meg nekem bejön az ilyen mindenféle hülye színűre festett haj is. Amúgy jó teste is van, csak titkolja :)
2020. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Fújj!!
2020. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

#2 Fiatalabb korában nem voltak ekkora ajkai, szóval valamit biztos csinált vele. Erre itt a bizonyíték: [link]


Nem mondom, hogy megműtette, de nem természetből fakadóan ilyen "teltek". A haját meg bárki be tudja festeni takonyszínűre, nem kell hozzá tehetség. Manapság bárki lehet szép, ha van elég pénze ahhoz, hogy változtasson az arcán.

2020. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csúnya.
2020. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
65%
szerintem szép, csomó interjúba mondja hogy nincs feltöltve a szája:)
2020. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Én nem is mondtam, hogy fel van töltve a szája, de attól még valamit biztos csinált vele, nem a semmitől lett ekkora. :)
2020. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
56%
én régebben a neve miatt azt hittem, hogy valami fiú, aztán rákerestem és a képeken is egy nővé átoperáltatott férfinek nézett ki. számomra új információ, hogy ez egy csaj :O
2020. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos a szemöldöke és az arcberendezése miatt tényleg férfias, ezért nem jön be.
2020. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért kérdezem amúgy mert csak lányoktól szoktam hallani hogy jaj milyen gyönyörű meg szépségideáljuk meg nem tudom, és soha nem is értettem miért hiszen állandóan olyan előnytelen fejeket vág hogy abban semmi szép nincs még ha alapból a csaj nem is ronda. Kíváncsi vagyok hogy a fiúk szerint szépek-e az ilyen lányok (nem felétlen az öltözködésére gondolok)
2020. ápr. 18. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!