Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » PewDiePie, Markiplier, vagy...

PewDiePie, Markiplier, vagy Jacksepticeye?

Figyelt kérdés
Nektek ki a kedvencetek? ("A kik azok?", és "Ismernek kéne őket?" kérdéseket légyszi hanyagoljátok, az válaszoljon, aki ismeri őket)

2020. ápr. 24. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Jacksepticeye subnautica gameplay-ét néztem anno, én szerettem őt :) PewDiePie nem nekem való, nem nézem, Markiplierről eddig csak hallottam, nem láttam egy videóját sem.
2020. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 copfocska válasza:
87%

Hű, na ez egy jó kérdés... először is leszögezném, hogy mindhármukat nagyon bírom, de talán Felixet a legkevésbé. Régen jó videói voltak, de hát... nem is tudom. A Minecraft nem az én világom, és egyszerűen PewDiePie már nem olyan videókat csinál, ami nagyon felkeltené az érdeklődésemet... de ettől függetlenül kedvelem :)


Sokáig Mark volt a kedvencem, és igazából most is nagyon szeretem a videóit (főleg az Unus Annus csatornán lévőket :DD),meg úgy unblock nekem az egész fickó tök szimpi. Közvetlen, vicces, perverz, de ugyanakkor komoly, és törődő is (tud lenni).


Viszont aztán ott van Jack... egyszerűen..

Hű. Annyira pozitív, vidám, és optimista! De vicces is, és olyan "aranyosan gyerekes". Igazából nem tudom pontosan, hogy miért, de ha "kedvencet" kéne választani közülük, akkor egyértelműen Sean! :D


(Oké, ha lehet kettőt, akkor még Mark is:))

2020. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Pdp nekem nem szimpi.

Markit nem szeretem, mert szófosása van és élvezhetetlenné tesz mindent. Olyan, mintha ő akarna állandóan a középpontban lenni és a bemutatott dolog csak másodlagos lenne.


Harmadik figurát nem ismerem.

2020. ápr. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindhármukat nézem már évek óta és ugyanúgy szeretem a videóikat :)
2020. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!