Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg megadták a telefonszám...

Tényleg megadták a telefonszámukat a sztárok?

Figyelt kérdés
Nemrég bukkantam rá egy tavalyi cikkre illetve utána néztem és tényleg valós volt a dolog! A cikk szerint néhány híres sztár megosztotta a közösséggel ún “business” telefonszámot hogy tudjanak kommunikálni a rajongókkal. Valaki kipróbálta már? Nem tudom ez mennyire igaz ezért még nem vettem. Egyébként aki még nem hallott erről felsorolok egy párat: Jennifer Lopez, Chris Rock, Paris Hilton és Paul McCarty is köztük van.

2020. ápr. 30. 18:22
 1/4 anonim válasza:
Nos, igen. Ha elárulod, mi köze az utazási rovatnak a kérdésedhez, elárulom paris Hilton telefonszámát. Vagy egy kecskéét.
2020. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő szeretnélek megkérni hogy nézz rá Paris hivatalos instagram/twitter oldalára utána kérek választ! :)
2020. máj. 1. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog. Kamu.
2020. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:

Ahogy írod: business szám, a rajongókkal való lapcsolattartásra. Ne hidd, hogy felhívod és J.Lo-val cseverészhetsz...

Vagy a titkárságában egy csllcenteres fogadja a hívásodat, vagy egy előre felvett szöveget hallhatsz.

2020. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!