Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez szokott válaszoln...

Selena Gomez szokott válaszolni instán, ha írok neki?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, valószínűleg amúgy is rengeteg privit kap.
2020. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nézd meg, hogy másoknak reagál -e, de szerintem valszeg nem. Amúgy én szerintem róla olvastam valami ilyet, hogy naponta törli az accountját, és újat csinál, mert nem akarja, hogy zaklassák, vagy ilyesmi. De lehet, hogy nem , nem tudom, hogy ez hogy működik, hogy ha mindig törli magát, akkor kint lesznek-e újra a régi posztjai; nem néztem meg most; hogy mi a dátum az egyes képei alatt; és hogy hány lájkot kapott. Mondjuk a lájkszám nem is mérvadó; talán csak a dátum .: )
2020. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*nem mai cikk volt egyébként , kábé olyan 3 éves cikk lehetett; vagy 4, ilyesmi.
2020. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok.


Ja, vagy úgy értetted, hogy a posztja alá? Néha szoktam látni hírességeket, hogy a képeik alatt levő bővebb, érdekesebb kommentekre válaszolgatnak. Szóval arra még úgy van lehetőség, de privire szerintem biztos nem válaszol a legtöbb híresség.

2020. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne.

Azzal tölti az szabadidejét, hogy mind a 800 millió rajongójának naponta válaszolgat Instán.

2020. máj. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megértem őket hisz én sem válaszolnék szivesen idegeneknek akiket nem ismerek de ők álitják hogy igen ijesztő lenne, no meg vannak megszállot "rajongók" akik zaklatják őket szóval megértem őket én se válaszolnék biztos ezek a privátok nem mennek nekik jelzőbe,szterintem csak azoknak jelzi az üzit akiket ő is követ.
2020. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!