Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emilia Clarke-kal vagy Scarlet...

Emilia Clarke-kal vagy Scarlett Johanssonnal randiztál, vacsoráztál volna szívesebben?

Figyelt kérdés

Most ez nem elméleti kérdés, mert tényleg lehetett mindkettejükkel vacsorázni nemrég, az volt hogy ha X összeggel támogatod valamelyik alapítványt vagy valami hasonlót, akkor eltölthettél egy estét vagy egy vacsorát adott színésznővel. Nem teljesen ugyanaz volt a kettő, független események, de az alapelv hasonló.

Arra lennék kíváncsi, ha ti is kifizettétek volna az adott összeget, akkor melyiküket választottátok volna vacsorapartnernek?



2020. máj. 24. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Scarlett Johanssonnal, mert őt jobban szeretem, jobb csaj.
Scarlett Johanssonnal, mert szívesebben beszélgetnék vele, érdekesebb személyiség.
Emilia Clarke-kal, tuti nagyon jól szórakoztunk volna, tök jópofa nő.
Emilia Clarke-kal, mert jobban tetszik.
Bármelyikükkel álom lett volna, teljesen mindegy.
Egyikükkel sem, mert ki nem állhatom egyiküket sem.
Egyikkel sem, mert nem tudok angolul. Kínos lett volna.
Egyikkel sem mert nincs pénzem kifizetni ilyesmit.
Döntsön a vakszerencse!
Mind a kettőre befizettem volna.
23 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Emilia, persze lehetőleg természetes körülmények között inkább. Meg ugye nem egy vacsorát töltenék el vele, mert az nem sokra elég. Inkább egy teljes életet.
2020. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Emiliaval. Ha kettejük közül lehet csak választani. Aranyos, nagyon kedves nő. De nekem a megvalósult álom az Blake Lively-val lenne, ő a megtestesült istennő.
2020. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!