Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek most hogy Czibók...

Szerintetek most hogy Czibók László elhunyt,a Spanyolországi nyaralójával mi lesz?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki megkérdezné nem gúnyolódok,meg ironizálok,én kedveltem,csupán állandóan (komolyan) hangoztatta hogy az az övé,sokan pedig kételkedtek ebben,meg összeesküvés elméleteket szőttek...Mi lehet az igazság?És mi lesz a nagy értékű ingatlannal?

2020. máj. 27. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre megvana törvényes örökösödési rend: a sorrend a következö: gyerek, szülö, testvérek, azok gyerekei.
2020. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha valóban az övé, 100 millió forint körül lehet egy ilyen.

Az a rejtélyes spanyol barát sokat segített, de miben, átvállalta az összeg egy részét, vagy neki kezdte el törleszteni?

Azt se értettem elutazik egy olyan helyre ahová autóval nem lehet csak úgy leugorni, és egy évben max hány hetet töltöttek volna ott? Esetleg nyugdíjas korára gondolta , az is még 14 év múlva lett volna..

Mivel se szülei, se gyerekei és szerintem testvérei sincsenek így az örökösödési jog nem tudom kire megy, vagy elveszti.

Egyáltalán Gina is milyen jogviszonyban volt vele, élettárs vagy csak barátnő, nem értek ehhez.

2020. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy marad a spanyol barátjánál vagy nem is létezett. Ezt már nem fogjuk megtudni.
2020. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Honnan tudjátok nincsenek szülei? Mikor mondta ezt milyen videóban?

Szerintem Gina átveszi

2020. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokban. Pl az összes halottak napjáról szóló videóiban.
2020. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
83%
Kerdezd meg facebookon Fanceisco Torquemedea-t.
2020. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!