Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha ezt tenné a kedvenc sztárot...

Ha ezt tenné a kedvenc sztárotok továbbra is szeretnétek?

Figyelt kérdés
Letiltott instagramon mert azt írtam neki, hogy hiányzik nekünk és osszon meg új képet. Még sosem írtam neki korábban. Aztán csináltam egy új profilt és megkérdeztem hogy miért tilott le és valamit hablatyolt angolul hogy mert nem tudja ki vagyok és hogy nem kaphatok meg mindent amit akarok ráadásul úgy köszönt nekem hogy hey kid... aztán jól kiosztottam, hogy milyen megalázó ez, és újra letiltott.
2020. máj. 27. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Én is letiltanálak, hiszen zaklattad.

Örülj neki, hogy ennyivel megúsztad.

2020. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi zaklatás van ezen??? Ő nem egy civil hanem egy sztár is nyilvános profilja van! Mire számít hogy a rajongók nem írnak majd neki? És mi az hogy örüljek hogy megúsztam? Mert? Feljelenthet azért mert azt írtam hogy osszon meg egy új képet????
2020. máj. 27. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ember! Zaklattad! Mit nem értesz ezen?

Azért mert sztár nem kell állandóan nyúzni, írogatni neki. Erre megvannak az emberei akik küldenek aláírt fényképet. Nem hiába van megadva nekik egy falscím ahová lehet írni, kérni képeket. A profilja azért van, hogy mindig képben legyen, de nem azért, hogy idegenek írogassanak, és amikor letiltják, egy új profil oldalról újra zaklassák, majd veszekedjenek vele.

Ez nem így működik. Gondolj bele, ha minden rajongójának a kívánságát teljesítené, élni sem tudna. AZért mert sztár a magánélethez neki is joga van.

Ha képet akarsz akkor keress ki a netről, de ne a profil oldalán zaklasd egy kép miatt.

2020. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok boomer...... Te hány éves vagy? Aláírt fényképek? :DDD Hanyadik században élsz? Minden sztár tonnaszámra kap ilyen kommenteket hogy osszon meg új képet ha rég nem osztott meg. Ha nem akarja egy sztár hogy idegenek(???) alias a rajongói írogassanak neki akkor ne legyen nyilvános profilja. Az instagram nyilvános profil ugyanis nem éppen magánprofil hanem azért van hogy a rajongói lássák őt. Nem a privát e-mail címén vagy facebookján vagy whatsappján írtam neki hanem a nyilvános instagramján egy nyomorult kommentet írtam. És nem mondtam hogy teljesítse a rajongói kívánságát nem követelőztem szépen írtam, egyszerűen figyelmen kívül hagyhatta volna, de ő inkább letiltott. Írtam hogy egyetlen egyszer írtam. Milyen nyúzás? Látszik hogy azt se tudod hogy működik az instagram :DDD
2020. máj. 27. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igaza van a kérdezőnek és ez nem zaklatás. Ha ennyiért letilt valakit akkor tuti hogy már többszázan vannak neki letiltva. A kérdésedre a válasz hogy mint ember már nem lenne szimpatikus én nem szeretném, de ettől még a munkásságát szeretném. Amúgy privátba megírod légyszíves hogy ki volt ez, már nagyon kíváncsi vagyok (nem muszáj ha nem szeretnéd)
2020. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%
Azért jobb lenne látni/olvasni az eredeti beszélgetést
2020. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!