Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herby miért nem cserél pólót?...

Herby miért nem cserél pólót? Főleg vendégségben?

Figyelt kérdés
Már 3-4 napja ugyan az a póló van rajta. Vendégségben van Vicánák. Még ha elfelejtett volna pólót elrakni akkor legalább venne 1-2 db-ot. Ennyre igénytelen, hogy nem rakott el vagy lusta kicserélni?

2020. máj. 28. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer nekem megjegyezte valaki, hogy miért nem váltok inget, már 3. napja.

Megkérdeztem, hogy büdös-e? Azt mondta, nem, csak látja, hogy már megint az van rajtam, 3. napja.

Otthagytam, és nem magyaráztam el neki, hogy 1:1 abból az ingből van egy kartonnyi otthon, amiben olyan 40+ darab van.

2020. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem elfelejtette upgradelni a ruházatott.
2020. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy ki az a "Herby" és kit érdekel milyen póló van rajta!? :-D
2020. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez de ciki!!! Most nézem egy új videóját és akinél vendégségben van az vett neki parfümöt és már a parkolóban befújták :D :D na ez ciki!
2020. máj. 28. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Hát, rákerestem.

Nem tudom mi a gázzab, a pasas vagy aki ezt önként nézi...

2020. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
bár ez lenne a legnagyobb gond vele szerencsére veszített 1-2 ezer feliratkozót az elmúlt 2 hétben, remélem a nézőszáma is csökken
2020. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Arra játszik, hogy majd valamelyik 12 éves rajongója megsajnálja és küld neki 10 ezer forintot ruhára, amit majd elkölthet drogokra.
2020. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!