Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Peti akkor most tényleg...

Dancsó Peti akkor most tényleg vett egy luxus lakást vagy csak kamuzott a reklám miatt?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=wHBHG_2qNuE&feature=share


Ebben a videóban mutatta,ugyan ott volt,hogy szponzorált videó,és az otthon centrum támogatta,de elméletileg ő bemutatta a sajátját is amit vett,és ahova elméletileg be fog költözni,de ez 7 hónapja volt,és még mindig a régi helyén van.Akkor most kamuzott vagy nem?



2020. máj. 30. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan nézi még valaki ezt az embert?
2020. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez jo kerdes
2020. jún. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Rendszeresen nem nézem. Akkor nézegettem a videóit amikor még vicces filmbemutatókat csinált. Pont ma dobta fel nekem a Youtube az ajánlóban a második részét a lakásvásárlásos videójának (kéretlenül) és ezért megnéztem az elsőt részt is.

Szerintem ez így vállalhatatlan:

1. Arról szól a reklám, hogy ha ingatlant akartok venni akkor bízzátok meg az "Otthony" Centrumot és ne sajnáljátok tőlük a jutalékot. Az a gáz, hogy az O.C. keze nagyon benne volt az ingatlanárak gyors növekedésében (a kormánynak és az airbnb-nek és társainak is) és akkoriban kapott is az O.C. egy szerintem nem elég nagy bírságot a piac manipulálása és egy másik nagyobb ingatlanos vállalattal kartellezés matt.

2. Dancsó azt mondja, hogy ne sajnáljátok a pénzt az ingatlanostól, de még ő is inkább reklámmal fizette ki azt a jutalékot ami nyilvánvaló.

Ettől függetlenül lehet, hogy a valóságban is vett lakást de a lőtér szomszédságában lakó kutyát nem érdekli: Már az ókor óta léteznek akik kb fa..verés szintű munkával sokat keresnek (ma ezekre jó példák a videósok), ezért megérdemli a kecót mint a Kardashian szintű celebek is a vagyonukat akiket szarkasztikusan szokott gúnyolni. Ez ám az irónia. Komolyra ferdítve a szót, a medencét hiányoltam, mert minden valamirevaló celebnek medence is kell. Matraccal. De olyant biztos nem talált neki az ingatlanyos cég. Ugye, hogy nem is annyira jók ezek az ingatlanosok?

2020. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!