Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet hogy egy olyan...

Hogy lehet hogy egy olyan kaliberű lány mint Emilia Clarke szinte állandóan egyedülálló?

Figyelt kérdés

Teljesen értetlenül állók az Emilia Clarke jelenség előtt: adott egy szupersztár színésznő aki elképesztően szép, vonzó mellé pedig tök jó arc, 10-ből kb. 9 férfi a kezét levágná egy ilyen lányért, minden ujjára kaphatna 30 pasit naponta, és ennek ellenére gyakorlatilag egész életében szingli. Járt egy rövid ideig a Family Guy-os csákóval, utána hosszú évekig senkije se volt, most meg már megint egyedülálló. Ennek mi lehet az oka? Nem szereti a férfiakat? Vagy valami baj van vele amiről nem tud az átlag tévénéző? Mondjuk iszik vagy ilyesmi?

Megadtam néhány opciót ami talán igaz lehet(?) de azt értékelném ha valaki leírná konkrétan mi vele a helyzet. :O



2020. máj. 30. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Leszbikus és nem szereti a pasikat
Magánéleti gondjai vannak
Függőségben szenved
Veri a pasijait
Más oka van
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki akar párt magának.
2020. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem túl határozott személyiség, úgymond férfibb a férfinél. De akár így van, akár nem, biztos nem lehet könnyű együtt élni vele. Abba is érdemes lehet belegondolni, hogy ő egy "sztár" tehát bárhol megjelenik, abból hír lesz. Így nem biztos, hogy olyan könnyű ismerkedni. Megjelenik egy buliban persze minden férfi meg akarja d**ni és feltenni a facere... Ezért van az hogy általában kaszton belül jönnek össze a celebek
2020. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Az is lehet, hogy ő válogat túlságosan, és senki nem elég jó neki.
2020. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
30%
Gondolom minden nap mással, amíg megteheti. A jócsajoknál mást jelent az örök szingliség, mint a forever alone típusú srácoknál.
2020. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ki tudja, milyen, amikor nincs a kamerák előtt. Rengeteg olyan ember van, aki nyilvánosan szalonképes, de értelmes párkapcsolatra alkalmatlan. Nem mondom, hogy ő is ilyen, de a szingliségnek (mindkét nemnél) okai vannak.
2020. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Rengeteg interjút, meg hasonlókat láttam vele, nagyon-nagyon durván aranyos csajszi. Nem hiszem, hogy lenne valami "rejtett hibája", de hát ugye nem ismerem személyesen (sajnos). Elvileg akar családot és gyerekeket, én nagyon szívesen kisegíteném őt ebben a témában. Lehet nagyon válogatós, de mindenesetre tényleg fura, hogy nem állapodott még meg.
2020. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan lányok/nők, akik jobban érzik magukat szingliként, viszont nem azért, hogy minden éjszakát mással töltsenek. Szerintem Emilia is ilyen.

Egyszer például arról kérdezték, milyen volt szingliként, fiatalon New Yorkban élnie, ahol tulajdonképpen a karrierje indult, mire egyszerűen csak ennyit felelt:


"Szinglinek lenni New Yorkban. Ez az, amit a húszas éveiben mindenkinek csinálnia kellene!"


Szóval neki ez bejön és őszintén szólva ez is egy tulajdonság amit én nagyon bírok benne.


Egyébként sokat kérdezték már őt a szingliségéről:


"Igazából az ideális férfi számomra valaki olyan, és tudom, hogy minden nő ezt mondja, de a szívem mélyéről szólok, komolyan gondolom, hogy valaki olyan, akinek az agya legalább akkora, mint a humorérzéke. Olyan, aki nagyon okos és meg tud nevettetni és, hát, apuka teste van. Nem kell a kockás has. Oké, mondjuk azért úgy sem rugdosnám ki az ágyból, de eddig minden karakter, akivel játszottam túl tökéletes volt" - nyilatkozta.


"Szingli vagyok. Ha ebben az iparágban dolgozol, akkor a randik kifejezetten érdekesek, és nehézkesek. Rengeteg vicces történetem van erről, amiket el szoktam mesélni a barátaimnak. Igen, randiztam néhány színészkollégámmal, de most senki nincs az életemben”– mondta idén március elején.


Most elvileg egy Oliver Gomm nevű gyerekkori barátjával töltötte a karantént és látszólag jól megvoltak együtt. (Cikk végén egy kép, ahogy lekapták őket, mikor ki akartak menni tapsolni.)

[link]


Szerintem ő nem mindig egyedülálló, csak nem teszi közzé, amíg el nem jön az ideje. Viszont valószínűleg gyakran él egyedül, ami persze neki ugyanúgy tetszik :)

2020. jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert híresség még nem lesz baromu jó nő, főleg nem egy másik hírességnek.


A hírességek is emberek, min. egy gonddal többel, ami az hogy alig van privátszférájuk.

2020. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

baromi*


Simmán lehet, hogy sokzzor van párja de nem a publikum elétárva.

2020. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy tök jól elvan pár nélkül is. Nem mindenki egy nagy, rózsaszín szerelemben keresi az élet értelmét...


Másrészről, - az alapján is, amit te is írtál a kérdésben - nem normális nőként kezeli a legtöbb férfi.


Lehet, hogy harmincból harminc pasi lenne a társa, és legyezgetné pálmalevéllel, de velük nem lehetne egyenlő párkapcsolatban, mert nem a személyt látnák, hanem a sztárt, az ideát, Daenerys Targaryent. Nem egy földi halandó lenne a szemükben, hanem az isten, a bombanő, ami nyilván fárasztó. A nagy tinibálvány szépfiúk se véletlenül nem a nyáladzó, visongó fangirlöket szokták feleségül venni. Képtelenek velük egyenrangúvá válni, nem tudják elérni, hogy valóban a személyiségüket szeressék, és ne azt, amit rajongóként kívülről látnak.


Meg ott van a másik véglet, a való világ Euron Greyjoy-ai, akik csak azért pedáloznak, hogy utána elmondhassák, hogy "I f.ck the queen". Nekik megvolt Daenerys, nekik megvolt Emilia Clarke... ők becserkészték a nagy színésznőt, aki mennyi ideig egyedül volt. Az se túl hízelgő, ha trófeaként tekintenek az emberre. :P


Hírességként pont,hogy rohadt nehéz ismerkedni, nem könnyebb.

2020. jún. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!