Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kamasz lányok miért vannak...

Kamasz lányok miért vannak ennyire oda Billie Eilish-ért?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 04:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Én ugyan nem vagyok oda érte, szerintem Lana Del Rey, Lorde, Birdy és Aurora Aksnes ezerszer jobbak nála, csak ők nem kaptak akkora rivaldafényt.
2020. máj. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Én ugyan nem vagyok kamasz lány, hanem 40-es pasi, de oda vagyok érte.
2020. máj. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Mert könnyen azonosulni tudnak vele
2020. máj. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem néz ki jól, nem tehetséges, 12 egy tucat lány akárcsak ők és mégis sztár.
2020. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Mert menő füvezés közben bekapcsolja pl a nagytesója vagy valami népszerű egyed megosztja instagram storyban ezért ő is azt állítja hogy bírja és miatta a baratnői is azt mondják és így mindenki szereti de senki sem hallgatja.
2020. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
Mert a kamasz lányok egyetlen vezérelve a birka-effektus. Egy hülye kitalálta hogy ez a tehetségtelen szánalom menő, a többi meg elkezdte majmolni. Szerintem nem lövök mellé ha azt mondom 10-ből 7 azt se tudja miért "szereti".
2020. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Mert azt a képet mutatja magáról, hogy szenved, meg nem értett, érzelmes, és szerető egyéniség. Ezt vallja magáról a fiatal lányok nagy része, azonosoulnak vele.
2020. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Mert ennyi idősen még minden szart le lehet nyomni a torkukon, hiszen nincs kiforrva az ízlésük (valakinek még 40 évesen sincs). Egyébként ez az Eilish csak a befolyásos szülei miatt lett híres, nélkülük senki nem ismerné a nevét konkrétan. Divat lett elájulni tőle, hogy jézusúristen, milyen fiatal és máris milyen híres, pedig tényleg egymillió hozzá hasonló (hangban és kinézetben is) lány van odakint, csak nekik nincsenek kapcsolataik a zeneiparban, ezért nem lesznek soha világhírűek. De van egy olyan érzésem, hogy a csaj 2-3 éven belül már lejárt lemez lesz, és jön a helyébe mégegy átlagos hangi képességekkel rendelkező gazdag gyerek, akitől hasra lehet majd esni.
2020. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
Mert sokan tudnak vele azonosulni, mind a viselkedésével, mind a zenéivel. Szerintem egy nagyon tehetséges énekes a bad guy-nak a videó klippét ő szerkesztette és már 18 évesen már ötszörös Grammy-díjas énekes nő. Sokan azért nem szeretik mert nagyon felkapott lett és már a csapból is a zenéi folynak.
2020. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
#9 Egy olyan videót szinte bárki össze tudna rakni, nem tehetség kérdése, bár van egy olyan érzésem, hogy még ebben is segítettek neki, ha abból indulok ki, hogy dalszöveget sem képes egyedül írni. A Grammy meg már régóta nem mérvadó, mivel olyan előadók is rendelkeznek ilyen díjjal, mint Cardi B. Elismerem, hogy régen még színvonalas rendezvény volt, de sajnos mára már ez is vicc kategóriává nőtte ki magát, ahol egyedül a hírnév a lényeg. Pont.
2020. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!