Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér miért hazudja azt,...

Puzsér miért hazudja azt, hogy 7-es barátnői voltak?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy ő szebbnek látja őket. Meg az érzelmek.

De amikor már nem volt a párja valaki, és ilyeneket állít akkor sem szólt neki senki?

Jó nem láttuk az összes barátnőjét, de akit igen ők 4-es, 5-ös és max. 6-os volt még köztük.

Plusz általános kritika a fiatal lányokkal szemben, hogy sokkal szebbnek látják magikat, ha nem sokkal csunyábbnak.

Plusz elég ismert figura ahhoz, hogy ha fontos neki a női szépség barátnőnél akkor olyannal is járhatott volna.



2020. jún. 1. 05:55
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Ja igen, és a 8-as és 9-es lányokat és nőket mindig leszolja, a 10-eseket meg már ember számba sem veszi. Ez részben magyarázat, hogy miért 7-esnek mondja a barátnőit.
2020. jún. 1. 05:58
 2/59 anonim ***** válasza:
97%
Azt nem tudom, hogy vele mi a helyzet, de hogy te sem vagy normális, hogy ezen kattogsz az is biztos, nem mindegy neked?
2020. jún. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Ő nem veszi ember számba a 10-eseket, szólja le a 8-as és kilenceseket. De a barátőt meg szebnek hazudja.


A kérdés lényege, hogy akkor nem csak a frusztrációja vakítja el a szebb lányok és nők kapcsán?

2020. jún. 1. 06:22
 4/59 A kérdező kommentje:
Ja és valószínüleg a 7-eseket is minimum 8-asnak látja.
2020. jún. 1. 06:23
 5/59 anonim ***** válasza:
87%

Mert a szépség relatív es az ő szemében gondolom 7-esek voltak.

Amúgy neked nem mindegy, hogy Puzsér kit tart szépnek?

2020. jún. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
75%
Haver, szerintem túlgondolod.
2020. jún. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim válasza:
53%
Majd 40+ környékén te is szebbnek látod a nőket, fiatal vagy még a kérdésed alapján is, hogy megértsd a dolgot.
2020. jún. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

Egy, nem tudod hány éves vagyok.

Kettő, a Puzsér szerinted mindig 40+ volt?

Három, miért kellene szebbnek látnia egy 40+ férfinak a nőket?

Négy, miért szól be a szép nőknek? Csak azért, mert sokáig eléretetlenek hitde őket? Vagy mert vissza akarja adni az ő beszólásaikat, ami igazából nem is a kinézete miatt kapott?

2020. jún. 1. 07:34
 9/59 anonim ***** válasza:
52%
Ha Puzser nem lenne ismert ember, csak egy ugyanolyan merges incel lenne, mint sokan itt a gyakorin. Ezert szolja le a szep lanyokat, gondolom sok negativ tapasztalat erte regen es altalanosit, mint egy ovodas. De azert az egoja meg nem tudja elviselni, hogy elfogadja, hogy a baratnoje kicsit csunyacska.
2020. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim válasza:
69%

Egy, már a kérdés is gyerekes, a túllihegés dettó, kétlem, hogy túl nagy élettapasztalat állna mögötted.

Kettő, Puzsér nem volt mindig 40+ de aként tette a kijelentését, visszagondolva rájuk.

Három, hogy miért szebbek 40+ gondolkodással a nők, ezt mondom csak akkor fogod megérteni, de hidd el a vén kujonok meglátnak egy fiatal 20-30 évest nem 5-öst, 6-ost fog adni nekik.

Négy, ez a beszólogatás egy csajozási technika, amugy meg honnan kellene tudnunk miért csinálja, nem kell vele foglalkozni.

2020. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!