Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek van igaza Elon Musk...

Kinek van igaza Elon Musk botrányának ügyében?

Figyelt kérdés

[link]

A cikk és a képek alapján mit gondoltok, igazak a vádak amiket Johnny Depp felhozott? Ti gondoltátok volna ezt Muskról? Én őszintén szólva nagyot csalódtam benne.



2020. jún. 20. 00:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Johnny Depp szinte az egész gyerekkoromat végigkísérte, a hősöm volt, Elon Musk munkásságának és világlátásának pedig őszinte csodálója vagyok, szomorú kicsit egy ilyen ügy, de (és minden amit írok csak az én véleményem és hozzáteszem, csak nagyvonalakban követtem a válást és nem olvasok minden pletykalapot):

- Alapvetően nekem a csajszi sántít, Amber, régóta kavarja már itt a dolgokat. Azon se lepődnék meg, ha valamivel sakkban tartaná Elont, vagy még újabb nasty részletek derülnének ki.

- Az Elon dolga, hogy kivel/kikkel bújik ágyba, csak ne ilyen bénán intézné. Mármint remélhetőleg ez a válókereset beadása után történt (de ha nem, hát ki nem látott még ilyet, nem szép dolog, de az átlagemberek körében is megtörténik, csak fel van fújva náluk), most számomra attól nem lesz rosszabb, hogy édeshármasozott, szíve joga.

- Ami nekem szomorú, hogy tőle zeng a sajtó mostanában (és nem csak emiatt), úgy viselkedik sokszor mint valami tinifiú, okos felnőtt ember létére hülye botrányokba keveredik, komolyan mondom, ez a pasi amilyen jó érzékkel és szívvel csinál minden mást, olyan szarul választ partnert és intézi a magánéletét. Ezzel rossz fényt vet magára, a cégeire, sokan elfordulnak tőle, vagy ezzel asszocializálják és ha valaki nem ismeri a múltját mélyebben és amit eddig/ahogy elért, hát nem csodálom ha nem kedvelik most meg.

- Aggaszt, hogy ilyenekkel kell foglalkoznia, hát így ki visz el minket a Marsra?

- Szomorú vagyok, mert boldogtalannak tűnik Elon, pedig én megkedveltem. Remélem egyszer talál magának egy hozzá való nőt, mert megérzéseim szerint az új kapcsolatából se sok jó fog kisülni, de ne legyen igazam.

- Abban igaza van, hogy ennek a botránynak vége lehetne már, őszintén remélem, hogy nem igaz amit Amber állít, de minél tovább tart, annál jobban bemocskolja gyerekkorom Jack Sparrow Kapitányának emlékét. :(


Szóval összességében számomra ez egy pletyka szintű bulvárhír, kevés ahhoz, hogy elforduljak Elontól, mert őt nem a magánélete alapján kell megítélni. Ettől függetlenül az ember szeret olyat támogatni, akinek "tiszta" az élete minden része, szerencsésebb lenne a jövőben kevesebb szexbotrány.

2020. jún. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Magánügye, hogy kivel, kikkel, mikor és hogyan szexel. Csak elmondom, hogy még magánemberek is gyakrabban csinálnak ilyeneket mint gondolnátok de a hírességeknek ez gyakorlatilag az életük szerves része. Gondoljatok bele, egy rakás exhibicionista ember akikkel kb csak a saját köreik viselkednek természetesen és nem ájulnak el tőlük vagy használják ki őket. Ezek simán szexelnek belterjesen egymással 0-24, csak az okosabbak íratnak szerződést, olyan helyen teszik ahol tuti nem buknak le. Részemről pedig csinálják, egészségükre, semmi közöm hozzá és álszent sem vagyok hogy elítéljek olyat amit esetleg én is megcsinálnék adott helyzetben. Nyilván ha valaki pedofil vagy ilyenek azt el kell ítélni de könyörgöm, egy édeshármasban semmi extra nincsen. Inkább a hűtlen nőt kéne elítélni.

Az viszont egy kicsit vicces, hogy ilyen Kim Kardashian egész karriert, egy életet felépített abból, hogy nyilvánosságra hozott egy szexvideót, Elon Muskot meg már azért is baszogatják, ha elszív egy füves cigit vagy valaki édeshármast pletykál róla. A kettősmérce azért elég ocsmány egy dolog.

2020. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!