Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dombovári Istvàn felesége...

Dombovári Istvàn felesége miért erölködik annyira instán?

Figyelt kérdés

Véletlenül ráakadtam a profiljára, és ahogy nézegettem, próbàl vicces lenni de nem sikerül neki. Attól hogy humorista felesége még nem kellene megpróbálni gagyi módon eröltetni ezt a vonalat. Arról nem is beszèlve, hogy Dombovári Istvánné néven van fent, hogy könnyen meg lehessen találni a férje rajongóinak.

Apropó, szinte minden posztban megemlíti a Maldívot, így akarja tudomására hozni az urának, hogy oda akar menni, vagy mi a célja ezzel?



2020. jún. 21. 07:01
 1/5 anonim válasza:
65%

Hát igen.


Pl Stephen King iró fia, anonim néven adja ki a könyveit, hogy ô is elörôl kezdje, és ne édesapja hírneve miatt legyen felkapott, hanem saját tehetsége miatt.

2020. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Ízlések és pofonok :) Én imádom a felesége humorát, szerintem teljes mértékben nagyszerű párost alkotnak. Meg úgy alapból, ha összehásodtak akkor ígyis-úgyis a Dombóvári nevet viselné. Ha nem tetszik valami akkor ne nézd.


Hidd el neki se tetszenél, szóval neked se kell őt nézned. Puszi :)

2020. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ Dombováriné! Az biztos, h nem tetszenék, mert én nem szeretek máson felkapaszkodni 🤭

A puszit tartsd meg nyugodtan magadnak.

2020. júl. 11. 23:31
 4/5 Doros ***** válasza:

Már miért viselné mindenképp a Dombóvári nevet? Jó 40 éve létezik az a lehetőség, hogy a nő a házasságban megtarthatja a lánynevét, sőt, ha úgy állapodnak meg a férjével, a gyerekek is kerülhetnek az anya nevére, csak az a feltétel, hogy akkor mind azonos nevű legyen.

Hogyhogy még nem hallottál erről?

2020. júl. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belinkeled?
2020. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!