Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Őszintén, baj ha utálom...

Őszintén, baj ha utálom Billie Eilish-t?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, nem ismerem, stb, de egyszerűen annyira nem bírom az egész csajt, nem elég, hogy egy tehetségtelen senki, aki a bátyja nélkül sehol nem lenne, még túl is van értékelve olyan szinten, hogy azt már leírni sem lehet, ráadásul személyiségre sem szimpatikus egyáltalán, olyan szinten túl van tolva a stílusa, ilyeneket mond, hogy a nevetés gyengévé tesz(de közben ő is nevet kamerák előtt, vágod...), ja meg, hogy utálja a hírnevét meg hogy ilyen gazdag, de azért örül annak az 5 grammyjának meg ilyen-olyan menő ruhákban járkál, csak hogy véletlenül se ne ismerjék fel, ááh dehogy, de azért utálja, hogy ilyen népszerű....

Ráadásul sem a divatdepis döguncsi semmitmondó zenéi, sem a rajongótábora nem segít, istenítik, mint ha ő lenne a világ ura, de tulajdonképpen nem is tudják miért szeretik annyira, csak hallgatják, mert divat lett hallgatni, vagy mert hogy szerintük szép, de komolyan, írják kommentben angolul "imádom billie-t, mert olyan szép", azt hittem hülyét kapok.

Már lassan eljutok arra a szintre, hogy ha meghallom a nevét valahol, behányok, mert egyszerűen undorodom magától a csajtól is meg attól a felesleges hájptól is, ami rajta van.



2020. jún. 25. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
nem baj, szerintem is csak egy idióta és tehetségtelen tinédzser akinek a befolyásos szülei a segge alá raktak mindent. úgy odáig vannak érte, hogy jajj 5 Grammy-díj, pedig manapság már tényleg bármelyik pénzes liba kaphat ilyet akinek van protekciója ebben a szakmában. 40 évvel ezelőtt még volt is értéke, manapság már annyit ér mint egy YouTube-díj: semennyit.
2020. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
A nagy Ájlis fanok jöttek megint lepontozni mindenkit, ahogy látom. :D
2020. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem baj. Nem vagy egyedül. 😄
2020. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem baj, kizárólag számodra egészségtelen ilyen mértékű utálat egy ember iránt, aki nem tett semmi rosszat, ráadásul sem is kell kapcsolatba lépned vele. Nem szimpatikus, ennek ellenére mégis ilyen rettentő sokat foglalkozol vele. Ez igen, gratulálok.
2020. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10%
#14 Köszönjük, nagyon hasznos volt a válaszod 🤡
2020. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
#15 és neked miben volt hasznos a válaszod?
2020. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
84%
Jé, ezt még mindig hallgatják? Azt hittem már rég lecserélték valaki újabbra.
2020. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!