Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pop királya Michael Jackson....

Pop királya Michael Jackson. Ez rendben van, de miért nem Whitney Houston a pop királynő?

Figyelt kérdés

Madonnát ki nem állhatom, teljesen egyet értek Púzsérral.

Whitney egy tehetséges nő volt, szíve is volt, miért nem ő a pop királynője?



2020. júl. 6. 01:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem volt akkora kva, mint a Madonna. Am nem láttam a Puzséros cuccot, de kíváncsi lennék a véleményére
2020. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Tök jó hogy,valaki fel tette ezt a kérdést.Mert én is sokszor kérdeztem,ezt már magamtól hiszen Whitney-nek sokkal szebb volt a hangja.
2020. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

80-as évek végén kezdték el Michael-t pop királynak nevezni. Michael Jackson és Madonna nem említhető egy lapon. Michael tehetséges volt, kreatív, ő írta dalokat, ő dolgozta ki, koncertek látványosságai, plusz az a sok jótékonyság, dalai nagyon szépek és jót tesz az emberrel, és a nagy média is vele sajnos...

Madonna mit csinált? 80as években kitört, felénekelt minden a korhoz illő számot... Egy prostituált volt, mindig azokkal járt ki segítette őt (megsúgom Michael Jackson-ba is bele volt esve). Ott van Whitney. Olyan szép a hangja, és amit énekel értéke van, és őszinte. Sajnos ő se él... Ez az én véleményem, de az ismerőseim nagy többsége is ezen a véleményen van.

Fejből mikor nem ismertem nagyon se Michael, se Whitney munkásságát nagyon, tudtam elmondani tőlük legalább 3 számukat. Madonnát nem is ismertem nagyon, míg nem volt 2018ba hír hogy a szülinapját (60.-at!!!!) Szexxel ünnepelte. 50-60+san olyan ruhákban jár... Bugyiba és melltartóba? Vizszér meg kidudórodik.

2020. júl. 6. 20:20
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Mielőtt Madonnát fikázod, legalább nézz utána a dolgoknak, mert így, hogy semmit nem tudsz róla, a véleményed értéktelen. Madonna rengeteget adakozik, konkrét kórházat építtetett Afrikában, beteg gyerekeken segít és nem úgy, mint Jackson. Madonna legalább megvárja, amíg 20 évesek elmúlnak a pasijai...

Madonna statisztikailag nézve a legsikeresebb női előadó. Whitney-nek hiába volt nagy hangja, nem ment vele sokra...

2020. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Kedves utolsó Michael Jackson ennél sokkal többet adott az embereknek, nem hiába került be a neve a Guinness Rekordok Könyvébe.Ő volt a legtöbbet adakozó hírességek


"Madonna legalább megvárja, amíg 20 évesek elmúlnak a pasija."

Michael Jackson nem volt pedofil.Ez egy nagy hazugság rengeteg pénzért



Ezt nyugodtan lehet olvasni


[link]

2020. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkora verd a pici kukidat Madonnára. Michael Jackson nem volt pedofil.
2020. júl. 7. 23:04
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

Honnan tudjátok? Ki mondta nektek, hogy nem volt az? És mi van azzal a bőrönddel, ami tele volt meztelen képekkel és Jackson ügyvédje érte el, hogy ne használják bizonyítékként?


Nekem aztán tök mindegy ki mit szeret, ki mit hisz, de az egy egyszerű tény, hogy Madonna a legnagyobb. :) És nem azért, mert én szeretem, egyszerű statisztika. Madonnára még 61 évesen is lehet verni, de Jacksonra ‘90 óta lehetetlen, akinek megy, annak is baja van.


Az én kukim biztos nagyobb, mint a tiéd :D

2020. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Elég beteges hogy te Michael Jackson 1990 előtti képeire véred a kukidat. Akkor ki a beteg szexualitású?


Ha molesztált volna a 2005ös pernel nem mentette volna fel senki.

2020. júl. 8. 01:24
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

"Madonnára még 61 évesen is lehet verni, de Jacksonra ‘90 óta lehetetlen, akinek megy, annak is baja van."


Mégis ha világ probléma van Michael jackson dalait veszik elő,és nem Madonná-ét😂 Michael Jackson egy igazi legenda

2020. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nesze itt a "statisztikád". 😂


[link]


[link]


Elég érdekes [link]

2020. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!