Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az alábbi színésznők közül ki...

Az alábbi színésznők közül ki számotokra a legellenszenvesebb, legkevésbé szimpatikus, és miért ő?

Figyelt kérdés
Alábbiak közül ki az akit a leginkább ki nem állhattok valami miatt? Ha megindokoljátok annak külön örülök, kíváncsi vagyok.

2020. júl. 7. 15:03
A kérdező szavazást indított:
Jennifer Lawrence
Scarlett Johansson
Emma Watson
Brie Larson
Emilia Clarke
Gal Gadot
Daisy Ridley
Karen Gillan
Alicia Vikander
Margot Robbie
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
27%

Színészi tehetségből a felsoroltak közül szerintem Emilia Clarke-nek jutott a legkevesebb. Amiket eddig láttam tőle, lényegében mindegyik szerepben csak arra volt jó hogy a férfiak csorgathassák rá a nyáluk. Így ebből a szempontból ő a legkevésbé szimpi.

Ha a filmvásznon kívül nézzük, Brie Larsonnak szokása bosszantúan túltolni a feminizmusát, emiatt ebből a szempontból ő nem szimpatikus.

2020. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem, mi ez a nagy hype Margot Robbie körül. Annyira csúnya a dülledt szemeivel meg a ló orrlyukaival.
2020. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!