Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avramlatosca milyen anya lesz...

Avramlatosca milyen anya lesz szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem sokat fog változni. Butus és közönséges.

Ha a kakis pelust kitette, ki fog mást is

2020. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Milyen anya... gyalázatos... aki napjában kismilliószor a gyerekével gyűjti a lajkokat. Nemcsak magát, de a saját gyerekét is a net porondjára vetette.. a hulladék trash kategória mintapéldánya.. tudom erős... de én erre hoznék törvényt és megbüntetném az ilyen szülőt, nyakig beszart magatehetetlen gyerekkel ezt csinálni..
2020. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Tipikusan olyan, akinek max egy gyereke lesz, több nem is való, mert már most telesírta az instat, hogy neki mennyire nehéz. Neki semmi más nem lesz fontos, csak saját maga, mivel egy teljesen magányos és magára maradt narcisztikus liba. Azért is koppant ekkorát, marha szarul érinti ez..
2020. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Ki a faszt érdekel? Nem az én anyám, hogy ezzel foglalkozzak de semmi baj, látom már páran levezethették a feszkót a kérdés alatt, már megérte kiírni és virtuális boxzsákot csinálni valakiből akihez semmi közöd nincs 🙄 #pathetic
2020. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Ő volt az aki telesirta a netet, hogy mekkora teher a gyerek neki, mert nem tud videózni? 😂😂😂 Azóta letörölte az összes ilyen videóit, mondjuk jobb is, mert ha a gyereke lennék és elolvasnam, rohadt rosszul esne. 🙄

Ő az a tipikus egy gyerekes anyuka, aki azon sapitozik milyen nehéz egy gyerekkel.. 2-3 több gyermekes anyukák kirohogik az ilyeneket egymás között. Ilyen az mikor az eletkeptelennek gyereke születik.. 😂😂😂

2020. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
💩 röviden tomorr
2020. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Tökéletes! Decemberben mezítláb van a gyereke a Westendben miközben ő talpig felöltözve illeg billeg.

Ő magára aggat minden csetresz, gagyi kamu szart. A gyereknek egy fulbevalot nem képes csináltatni, nehogy picit is lányos legyen és ne pistike.

Neki még egy hörcsög se lenne jó, felelősség nulla.

2020. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Néztem az ő tartalom gyártását, elég sok ököl szabályt vét, én úgy gondolom, hogy ő nem fog tudni tartósan influenszer lenni. Nincs egy meghatározott content, nem egyenletesen gyártja a tartalmat, hanem nagyon szélsőségesen. Egyszer minden szart az emberek nyakába borít, máskor napokig eltűnik. Az anyagai borzasztó igénytelen minőségűek, mind a vágás, hang, kép, nagyon nagyon proli alja. Ma már a leggagyibb influenszer is igényesebb munkát tesz le az asztalra és az ilyen nivotlanok pedig szépen lassan eltűnnek. Ez a könyv is csak egy gyors tűzoltás volt. Ha lett volna egy kis esze nem adja ki, mert ahogy olvasni a véleményeket ez is igénytelen lett. Valahol igaz az, hogy nézd meg, igénytelen az ember és amit csinál az is. A top magyar 30youtuber/instas sem tud megélni ebből teljesen. Eljön az idő, mikor ő is el fog menni dolgozni, mikor már az egojanak nem lesz ennyire fontos a rajongás. Csak ugye akiért a saját családja nem rajongott sosem, annak ezt a gyeemekkori lelki sebet hosszabb idő gyógyítani. Visszatérve az anyaságra, a gyerek dolog pont hogy rontotta a helyzetet nála. Míg rengeteg anyukának az anyaság javított, hiszen többet van otthon. Mondjuk ő előtte sem járt el dolgozni, szóval nem is tudja miről van szó.
2021. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Nagyszerű edesanya! A gyerekével haknizik, pont most van erről egy kampany, hogy miért védd a gyereked az interneten. Mondjuk akinek az anyja 50x évesen a csocseit mutogatja sejtelmes aktfotokkal, ott nincs miről beszélni. Beteg anyja tönkre tette őt és ő is szépen vigyáz a saját gyereke érdekeire..
2021. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Juj rakerestem az anyjára instan, valami Judit és követi avram 😆 hát ez valami szörnyű, én megvernem anyámat ha ennyi idősen ilyen képeket (konkrétan mint aki nem kapott elég brokkolit 50 evesen) rakott volna fel magáról 🤦 csoda hogy betegek ezek mind 😂😂😂 én se lennék százas avram helyében 😂 kiégett a retinam és megálltam a fejlődésben 🤪🤦 avram ha olvasod vegyél anyádnak egy méteres brokkolit, hogy egészségesen tudjon viselkedni 🤮
2021. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!