Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezek a youtube videósok most...

Ezek a youtube videósok most komolyan tényleg olyan nagy emberek mint az énekes színész emberek,vagy akiknek van szakmája és diplomája nyelvvizsgajuk is!?:-o

Figyelt kérdés
jó gondolom, hogy van a videó vágással összeállítással munka de nem tudom mégiscsak olyan nullák mint én vagyok csak cigányok és zsidók aztán azért ő nekik jut a főszerep mint a többi munkánál,foglalkozásnál.

#"celebek". #"sztarok".
2020. júl. 23. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

vannak YouTuberek is, akiknek van szakmája, diplomája, nyelvvizsgája, meg más munkája is. YouTuberek között is vannak értékesebb és kevésbé értékes emberek. és minden ember, film, könyv, zene, vagy bármi más értékét a közönség határozza meg. attól, hogy te nem tartasz valakit/valamit értékesnek, nagynak, mások még tarthatják annak - vagy épp fordítva, attól, hogy te valamit értékesnek tartasz, mások még nem biztos, hogy egyet fognak érteni veled. és egyáltalán nem biztos, hogy neked, vagy másoknak van ebben igaza. még csak az sem, hogy a többség döntené el, hogy kinek van benne igaza.


a YouTuber nem egy konkrét kategória. csak annyit jelent, hogy valaki publikál a YouTube-on. pont ugyanúgy, mint ahogy sokan mások meg Facebookon, Instagramon, blogokon, vagy máshol publikálnak. attól, hogy valaki kiad egy könyvet, videókat, vagy bármi mást publikál, attól még nem biztos, hogy sokan fogják látni.


YouTuberek, bloggerek, zenészek és diplomások közt is egyaránt vannak nagyon ismertek, kevésbé ismertek és totál ismeretlenek is. ugyanúgy, ahogy egy nyelvvizsgától, vagy diplomától sem lesz valaki sem ismert, sem értékes ember, ugyanúgy YouTuberként sem feltétlenül lesz valakinek sok nézője, nagy ismertsége - és még ha lesz sok nézője, akkor sem biztos, hogy lesz belőle sok pénze.

2020. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!