Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azért támadják Schobert...

Azért támadják Schobert Norbit mert kimondta az tabu igazságot amit sok férfi nem mert ki mondani?

Figyelt kérdés

Schobert Norbi megmondta nyíltan a tabu témát amit rengeteg férfi nem mert kinondani hogy a túlsúlyos nők nem vonzóak.


Hiába tagadják a férfiak és azt mondják hogy a kövér lányok is szépek ,a férfiak többsége a sovány karcsú szép nőket keresik csak nem merik kimondani.


Schobert Norbi pedig kimondta a tabut hogy szexuálisan nem vonzóak a túlsúlyos lányok és ezért kell őt támadni?



2020. júl. 29. 12:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szubjektív vélemény amit arra használ hogy eladja a termékeit.


Tökmindegy milyen testalkatot nézünk, lesz valaki akinek nem tetszik, és lesz valaki aki fújol rá.


Ez mint marketing húzás kb annyia intelligens mint ha a Samsung vezérigazgatója kiállna, hogy szerinte minden apple felhasználó nyomoronc.


Kicsit meg kéne erőltetnie magát.

2020. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%

Hát nem osztom a véleményed, sem a Schobertét. Ezt a dolgot nem lehet ráhúzni általánosságban mindenkire.

A mód, ahogy kifejezte magát az eléggé degradáló volt.

Nem beszélve arról az önjelölt küldetéstudatról, ami munkál abban a fickóban.

A férfiak jelentős részének semmi szüksége arra,hogy egy ilyen figura képviselje a " véleményüket "


És, hogy kinek mi a szép...

Elismerésre méltó, ha valaki szépen kialakítja az arányos testét...

Ugyanakkor inkább választok társnak egy olyan embert,akivel egyetértésben és vidáman éljük a napjainkat aki nem sanyargatja önmagát és nem a fehérje bevitel körül forog az élete. És pont nem érdekel, ha van rajta 20 kiló...

2020. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert kókler.

Ez egy dolga, de ott volt a kokain vegyjele meg hasonlók, meg cuccai se túl egeszsegesek

2020. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
99%

Norbi saját háza táját elnézve, inkább ne adjon párkapcsolati tanácsot...


Szegény Rékán azon kívül, hogy 12% alatt van rajta a testzsír nem sok érdekes van, az a nő full halott lelkileg.

Így belenézel a szemébe és hallod a belül szóló liftzenét.


Én leginkább őt sajnálom ebben a képletben, hogy ilyen ember mellett él.

2020. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
88%

Schobert egy degenerált f*sz.


Ismerek egy embert akinek duci barátnője van és BOLDOGAK EGYÜTT.

Szóval itt arra szeretnék ki lyukadni hogy a duci nők is vonzóak. Nem hiszem hogy olyan vissza taszító lenne egy nő aki duci.

Fiúk/Férfiak nagy része alakra megy csak nem értem miért ha a belső számít a legjobban szerintem...


Sokatoknak kiderülhetett volna én vagyok annak a bizonyos személynek a barátnője aki boldog kapcsolatban él.❤

2020. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5# akkor veled csak a belsőd miatt van veled a párod nem a külsődért hidd el ,egy duci nő nem lehet vonzó és kész.
2020. júl. 29. 15:52
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

Ja. A duci nők nem vonzóak, de a nemvaltok igen...


Azzal sincs baj, csak ha neki se az atlag jon be...

Bar hallani, hogy ráhajtott ducibb nokre

2020. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%

A sporttudós kijelentésével az a baj, hogy lenézte, és lehurrogta általánosságban, egy kalap alá véve minden szülés utáni hölgyet.


Ezt minden nö nevében kikérem magamnak én is, pedíg fiú vagyok.

Ha a feleségem szült, akkor a teste olyan, amilyen. Nem az alakját, hanem az egészségét, a kimagasló teljesítményt nézem/látom benne.


Egy vadidegen pedíg ne prédikálja tele az országot, mert nincsen két egyforma ember. Ne általánosítson. Mindenki másképp viszonyul a szüléshez.

A degradáló megjegyzés pedíg még a szük baráti körömben sem illendö. Bunkóság !

2020. júl. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Te úgy vagy hülye, ahogy vagy!:D
2020. júl. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

9-es, nálad a pont. :D


Ráadásul még annyi esze sincs, hogy egy több hónapja lejárt témát szedett épp elő, már bánatot sem érdekli.

2020. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!